kolmapäev, 30. detsember 2020

Veenus ja Ameerika - 11

 

Kui Veenus on valimiste päeval õhtutäht, enamasti Kalades, siis inauguratsiooni päeval on Veenus samuti õhtutäht. Nii ma algul arvasin kuid see pole nii.

2.11.1948 – Truman valiti presidendiks. Veenus hommikutäht Kaaludes, Presidendiks saades Veenus hommikutäht Kaljukitses.Temal endal Veenus õhtutäht Vähis.

Kronoloogiliselt oleks pilt selline (sünd, valimine, president):

Õhtu-hommik-hommik

4.11.1952 – võitja Eisenhower, Veenus õhtutäht Amburis. President  – Veenus õhtutäht Kalades. Temal Veenus õhtutäht Amburis.

Õhtu-õhtu-õhtu

6.11.1956 – võitja Eisenhower, Veenus hommikutäht Kaaludes. President – Veenus hommikutäht Kaljukitses. Temal Veenus õhtutäht Amburis.

Õhtu-hommik-hommik

8.11.1960 – võitja Kennedy, Veenus õhtutäht Amburis. President – Veenus õhtutäht Kalades. Temal Veenus õhtutäht Kaksikutes.

Õhtu-õhtu-õhtu

3.11.1964 – võitja Johnson, Veenus hommikutäht Kaaludes. President Veenus hommikutäht Kaljukitses. Temal Veenus hommikutäht Vähis.

Hommik-hommik-hommik

5.11.1968 – võitja Nixon, Veenus õhtutäht Amburis. President  - Veenus õhtutäht Kalades. Temal õhtutäht Kalades.

Õhtu-õhtu-õhtu

9.08.1974 – Ford, Veenus hommikutäht Vähis. Temal hommikutäht Kaksikutes.

Hommik-hommik

2.11.1976 – võitja Carter, Veenus õhtutäht Amburis. President õhtutäht Kalades. Temal Veenus hommikutäht Lõvis

Õhtu-õhtu-hommik

4.11.1980 – võitja Reagan, Veenus hommikutäht Kaaludes. President – Veenus hommikutäht Kaljukiteses. Temal õhtutäht Kalades

Õhtu-hommik-hommik

6.11.1984 – võitja Reagan, Veenus õhtutäht Amburis. President – Veenus õhtutäht Kalades. Temal Veenus õhtutäht Kalades.

Õhtu-õhtu-õhtu

8.11.1988 – võitja Bush sen. Veenus hommikutäht Kaaludes. President – Veenus hommikutäht Kaljukitses. Temal Veenus õhtutäht Vähis.

Õhtu-hommik-hommik

3.11.1992 – võitja Clinton, Veenus õhtutäht Amburis. President – Veenus õhtutäht Kalades. Temal Veenus õhtutäht Kaaludes.

Õhtu-õhtu-õhtu

5.11.1996 – võitja Clinton, Veenus hommikutäht Kaaludes. President – Veenus hommikutäht Kaljukitses. Temal Veenus õhtutäht Kaaludes.

Õhtu-hommik-hommik

7.11.2000 – võitja Bush jun. Veenus õhtutäht Amburis. President – Veenus õhtutäht Kalades. Temal Veenus õhtutäht Vähis.

Õhtu-õhtu-õhtu

2.11.2004 – võitja Bush, Veenus hommikutäht Kaaludes. President – Veenus hommikutäht Kaljukitses. Temal Veenus õhtutäht Vähis

Õhtu-hommik-hommik

4.11.2008 – võitja Obama, Veenus õhtutäht Amburis. President – Veenus õhtutäht Kalades. Temal Veenus hommikutäht Vähis.

Hommik-õhtu-õhtu

6.11.2012 – võitja Obama, Veenus hommikutäht Kaaludes. President – Veenus hommikutäht Kaljukitses. Temal Veenus hommikutäht Vähis

Hommik-hommik-hommik

8.11.2016 – võitja Trump, Veenus õhtutäht Amburis. President – Veenus õhtutäht Kalades. Temal Veenus õhtutäht Lõvis

Õhtu-õhtu-õhtu

3.11.2020 – Veenus hommikutäht Kaaludes. 20.01.2021 – Veenus hommikutäht Kaljukitses

Valimiste päeva oli hommikutähte 7 ja õhtutähte 9. Presidendiks saades oli hommikutähte 7 ja õhtutähte 9.  Tasakaalus see hommik-õhtu värk.Kuidas saada presidendiks? Tuleks eh vaadata ka rivaalide kaarte, võrrelda neid omavahel. Samuti ei tee paha partei kaart mängu tuua.Nii, et on mida uurida ja katsetada. 

On üks mudel, mis kirjeldab ego mustri kaudu inimese olemust. Mudel koosneb kuuest osast ja tal on kolm põhifunktsiooni: Keskne on tahe – Päike, mida toetab intellekt, kriitiline meel – Merkuur ja kiindumuse/ armastuse funktsioon, mis töötab läbi esteetika,ilu, sensuaalsuse – Veenus. Tõusujärjekord tähendab, et milline on nende planeetide märkide järjekord sodiaagis vastupäeva (nagu kell vastupäeva) liikudes – milline on sünniga kaasa antud mudel, läbi millise prisma ta kogeb elu. Lühidalt ja eesti keelde pani selle astroloog Inga L.

Alustame Jäärast ja liigume vastupäeva Sõnni suunas. Esimesena ette tulev planeet – sillutab teed ja teenib. Teadustaja. See planeet väljendab vahetut arusaama endast.

Näitena võtame Donadl Trumpi horoskoobi. Esimene planeet on temal Jäärast siis lugedes Päike. Reageeringud ja suhtumine ellu (et ego teenida). Kuidas võtab vastu elukogemusi, elu pakutava ja annab need edasi numbrile 2. Mis  on, mis tuleb? See on nagu sisemine omadus, mis teda käivitab. See algatab ego kasvamise protsessi. Annab tõuke ja laseb särada 2. planeedil.

Järgmine on Merkuur – tegutseja. Kindlustab need muljed, teadmised, kogemused, tunded- kogu selle toormaterjali, mille 1. planeet talle nii öelda sülle viskab. Realistlik, reaalsust hindav printsiip, põhimõte temas. Kes ta tegalikult on, kui tasakaalus isiklikult on. See on täpsustuse, väljatöötamise, nn juhtimise funktsioon. See on keskmisel kohal ja ego elavadamise, ülesehitamise protsess. Planeedi keskmine positsioon on pöörde punkt.

Kolmas planeet on Veenus – vajab rohkem toitmist selleks, et kasvada ja rohkem integreeruda. See on nagu võimalik lüli tema psüühhikas, nagu natuke hõlmamatu, kättesaamatu meie igapäevaelu fookus. Tema positiivne pool on seotud ideaalidega, püüd vastata küsimusele „kes ma peaks olema „. See oleks nagu tuleviku suuna funktsioon. Viimane planeet viitab tema nõrkustele või haavatusele, mida tuleks rohkem uurida- ehk mitte kohe, vaid siis kui on selleks aega ja huvi.

Skaut planeet on see planeet, mis eelneb Päikesele.

Selle mudeli järgi on ego mustreid kuus.

1.   Päike-Merkuur – Veenus – Truman, Bush jun., Trump

2.   Päike-Veenus-Merkuur – alats Trumanist pole ühelgi presidendil seda varianti.

3.   Merkuu-Päike-Veenus – Eisenhower, Kennedy, Nixon, Reagan, Bush sen., Clinton. Biden ja ka Pelosi

4.   Merkuur-Veenus-Päike – ühtegi esindajat

5.   Veenus-Merkuur-Päike – Carter, Obama

6.   Veenus-Päike-Merkuur – Johnson, Ford, (K. Harris)

See ülevaade pidi üsna hästi kirjeldama isiku ego arengut. Täpsem ülevaade kõikide presidentide kohta vajab eraldi artiklit.

Sellega on teema lõpetatud. Uurimist oleks veel küll ja küll. Edaspidine võimalus see ette võtta.

Aasta läbi ja seega kõikidele Head Vana Aasta lõppu!

Kohtumiseni uuel aastal.

 

 

Kommentaare ei ole: