esmaspäev, 30. märts 2020

Viirus 19 - 9


Teema on põnev, oluline ja mahukas, kõike ei jõua uurida ja teha aga aegamööda midagi ikka saab veel juurde lisatud. Pandeemia kuulutati välja 11.märtsil 2020. Genf kell 16.25. VIII maja valitseja Neptuun maja tipus. Päikesel ühendus Neptuuniga. Chironil täpne ühendus Musta Kuuga. Päike, Chiron ja Must Kuu VIII majas. Chironil täpne ühendus Musta Kuuga. China XII maja tipus. Ka selles kaardis on veel mitmeid huvitavaid seise ja seoseid.

Päike konj. Selinur + Neptuun Kalad
Kuu konj. DNA Kaalud
Kuu Kaalud kvad. Jupiter ja konj. DNA
Chiron täpne konj. Must Kuu Jäär
Karma konj. Peking + Uraan + Veenus Sõnn

Turtlestar konj. Tortali Sõnn
Saturn konj. Chariklo + Batth Kaljukits
Pandora oposit. Chimaera Ambur
Koronis konj. Bateman Kalad

Teemaga seotud asteroidide nimede järgi võiks oletada, et viirus pärineb mitmelt elusolendilt ja nad on paari läinud. Nahkhiire viirus ristus soomuslooma või kilpkonna omaga. Juhtus see nähtavasti Wuhani turul. See on ainult oletus. Neid variante kust ta pärineb, millest tekkis on seinast seina.

Kuul on veel ühendus asteroidiga 2001 FP 185 (82158), millele on antud esialgne määratlus kui “Genetic code”. Asub 10 kraadi Skorpionis. Täpset aspekti ei tee, lähim oleks opositsioon Veenusega. Ja kas tal üldse on mingi seos geneetikaga, epideemia või pandeemiaga, see tuleb alles välja uurida.

Saturnil on ühendus Charikloga, kentaur avastati 15.02.1997. Viirusega seotud teema märksõnad Chariklo puhul on partnerlus, kaastunne, lein, kurb sära, sünge ilu ja seotus surmaga. Ühendus Saturniga ja samas opositsioon Chinaga ning kvadratuur Pekingiga annab pildi pandeemia alguseriigist ja tõsisest ulatusest.
11.veebruaril 2020 anti viirusele ka nimi – COVED-19. Tegelik oleks SARS –CoV-2.

Kui otsida koroonaviiruse nimele kõlaliselt sarnaseid asteroide, milliseid veel pole siin nimetanud ja kasutanud siis võiks arvesse tulla need taevakehad:
Corot (6672), Cruithne (3753), Covichi (185576), Covey (142759), Pandion (21284, pandeemia). Kui need nüüd panna esimese haigestumise kaardile (17.11.2019), siis pilt selline:

Cruithne täpne konj. Corot + Moira Kaalud
Covey konj. Marss + Lacrimosa Skorpion + Rhadamanthus + Zhulong
Covichi  selles loos kaasa ei tee. Pandion samuti ei torka silma.

Hispaania gripp

Heidame pilgu ka ühele tuntud varasemale pandeemiale – 1918.a. Hispaania gripile.  Alguse sai see 1.märtsil 1918. Kansas Citys USA-s.
Päike konj. Hygiea + Varuna + Pandora Kalad
Saturn konj. Neptuun Lõvi oposit. Veenus
Neptuun kvad. Aesculapiaga
Pluuto konj. Lõunasõlm Vähk
Ceres konj. Põhjasõlm Ambur
Selinur kvad. Asclepius + Aesculapia

Selinur oposit. Makhan Vähk
Panacea täpne konj. Algol Sõnn
Kuu oposit. Kansas Jäär
America oposit. Panacea Sõnn

Asteroid Hispania 10 kraadi Sõnnis sekstiilis Päikesega. Sekstiil ka Jupiteril Neptuuniga. Peamised tegijad ikka Saturn ja Neptuun ning pagenduses asuv Jupiter.
Kui nüüd natuke võrrelda tolleaegset ja praegust pandeemiat, siis sarnane on Päikese positsioon – Kalad. Kuu oli mõlemil juhul Kaaludes. Asclepius mõlemil juhul pea samades kraadides, Jäära 26 ja 28 kraadid. Kuu Kaaludes oli ühenduses Madridiga.

Erinevalt Hispaania gripist, mis sai alguse Ameerikast, fikseeriti SARSI esimene juhtub Hiinas! 16.november 2002. Huvitav see, et COVID-19 esimene juhtum toimus samuti novembris (17.11.2019). Päike mõlemil juhul Skorpionis. Neptuunil täpset aspekti Jupiteriga pole on aga Jupiteril trigoon Pluutoga. Saturnil trigoon Uraaniga. Jupiter on pinges Päikesega – kvadratuur. Ja üldse, Jupiter on on igas epideemia või pandeemia puhkemisel üsna tugevalt mängus. Nii oli ta Aidsi avalikustamisel ühenduses Saturniga Kaaludes. Seakatk (24.07.2014) Jupiteril ühendus Päikesega Lõvis.

Ebola (26.08.1976) Jupiteril kvadratuur Päikesega. Ebola taaspuhkemisel oli Jupiter opositsioonis Pluutoga. Jupiter ülesanne on epideemia nii öelda laialijagamine, paiskamine ülemaailmseks ja seda suure kaarega ning effektiivselt. Neptuun vajaks ka lähemat vaatlust, kus ta epideemiate puhkemisel oli ja mida tegi.Kaljukitse märk on ülse praegusel ajal ülekoormatud nii planeetide kui väiksemate taevakehadega. Kaugeid, Neptuunitaguseid uurides leidsin, et hetkel on Kaljukitses selline asteroid nagu Arrokoth. Nimi seotud Chesapeake regiooniga USA idarannikul. Chesapeake laht on  suhteliselt kitsas lehtersuue Kesk-Atlandi osariikide Marylandi ja Virginia vahel, kuhu suubub USA idaranniku pikim jõgi Susquehanna. Selle piirkonna põliselanike Powhatani keeles tähendab sõna Arrokoth “taevast”. Ja see taevas on pandeemia väljakuulutamise ajal täpses ühenduses Saturniga.

Wuhan

Linn on moodustatud kolmest varasemast linnast (Wuchang, Hankou ja Hanyang). Sellest tuleb ka linna nimi: esimene silp sümboliseerib esimest linna ja teine silp kaht ülejäänud linna. Ametlikult ühendati need kolm linna Wuhaniks 1.jaanuar 1927. aga mitteametlikult kasutati nime "Wuhan" juba sajandeid varem. Kaart tehtud 1.01.1927. Kell 00:00 Wuhan ja on küllaltki kõnekas.China konj. Saturniga Amburis
Koronis konj. Lõunasõlmega + Peking + Päike + Aesculapia Kaljukits
Põhjasõlm MC-l Vähis
Hygiea konj. AC Kaaludes
Marss konj. Alekto Sõnnis

Uraan oposit. Must Kuu Neitsis
Päike IC-l Kaljukitses, ühendus Pekingi, Koronise, Aesculapia ja lõunasõlmega Kaljukitses. Nüüd seda mitmekordset kooslust piitsutavad eesotsas Pluuto, Saturn, Jupiter ja Marss.
Kuul ühendus Saturni, Cerese ja Chinaga.

järgneb...

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

No asi selge. Pakun välja uue teema. Vaktsiin. Ajakirjandusel paistab olema mingi surve hirmu tekitada tugevalt aga kuni vaktsiinini. Tundub juba nii. Et see on kellegi soovitud vahend ja eesmärk. Mis asteroidid sobivad sönaga vaktsiin ja mis seise need vaktsiini asteroidid teevad nüüd coronaga ja Eestiga. Ameeriklased ja kes veel püüavad vaktsiini leiutada. Järsku siiski on juba leiutatud. Uuri asteroide Gates familiga.
Lihtsalt pole huvi löpmatuseni maskitada. Tahaks päiksekiirt aimata!
Tänan.