Pühapäev, 21. november 2021

Järveromantika - 3

Siis Saatus tahtis,et Maria kohtas kodumaal meest, kes mesimagusa jutu ja olekuga võlus meie peategelase ära. Mees (Jäär), nimetame Matiks, suutis pugeda Maria südamesse. Oli väliselt sarmikas ja meeldiva olekuga. Oskas hästi varjata oma tõelist olemust. Südamemehe otsingul ei süvenenud naine Marss mehe tõelise iseloomu varjatud omaduste olemasolule. Astroloogilist keelt kasutades pole just mehel seis kergete killast - Päike/Veenus ühendus Lilithiga ja Jupiteri ühendus Luciferiga. Sellise seisuga inimene peab väga tugevasti enesega tegelema,et oma negatiivsed iseloomu jooned muuta positiivseteks.

Tagantjärgi kaarte uurides tekkis oletus, et Maria ja Mati on eelmises või eelmistes eludes samuti kokkupuude olnud. Sellele viitavad mõned seisud ja aspektid. Näiteks naise nimeline asteroid on ühenduses mehe Saturniga.Või siis mehe Karma asteroidi ühendus naise Päikesega. Pelgalt oletused aga mine sa tea, mingi tõetera selles võibolla on.Seisud võivad ka lihtsalt viidata kooselule. Naine ise seda eelmiste elude võimalust ei kommenteeri.Tema puhul torkab silma asjaolu,et ta kas elab koos, armub ära, või kiindub ikka ja jälle Marss meestesse ehk siis Jääradesse.

Kuid see õnn Jääraga oli üürike. Varsti asendus mesi tökatiga, alandustega. Uraani tütre süda aegamööda jäätus,kapseldus, muutus ükskõikseks. Jäärast mees osutus üsna ruttu despoodiks ja eneseimetlejaks, ilmnesid nartsissmuse tunnused.Mees muutus närviliseks, jõhkraks. Naine kannatas vaimse terrori all. Armukadetses. Piiras Marial sõbrannadega läbikäimist. Purjus peaga vägivallatses.Vahel oli Marial tunne,et lõpetaks selle piina ja lahkuks igaveseks. Mees osutus manipuleerijaks. Süüdistas kõiki kõiges, ei talunud kriitikat.

Lohutuseks Maria elus oli teise poja sünd, mis veel ilusatel aegadel armurõõmus tehtud. Rutiinne ja jahe suhe kestis pikki aastaid. Vähe oli selles rõõmu ja hellust.Tunnete kadumisega kadus ka voodielu. Sellest pikast hallist ja masendavast perioodist naine väga vastumeeleselt kõneleb. Ei soovi seda aega enam meenutada.

Kaks nimelist asteroidi taevas sel hallil ajal sedavõrd kokku ei saanud,et uus tuluke süttiks.Puudus ka toetust teiste planeetide poolt. Jupiter kui „suur õnn“ jõudis teha kaks ringi ja muutusi Maria jaoks kaasa ei toonud. Saturn läbis kaheksa märki ja jõudis Uraani tütre kodumärki. Need aastad olid katsumuste ja proovile paneku aeg.

Sellesse tuima ja rõõmutu eluperioodi jäi isa surm. Naise Merkuurile tegi ühenduse temanimeline asteroid. Ja Päike tegi opositsiooni nataali Karmale. Aasta hiljem lahkus armastatud sugulane.  Päeva Kuu naise põhjasõlmel. Sugulase nimeline asteroid tegi opositsiooni lapselapse Musta Kuuga. Neitsis.

Rõõmu ja elevust tõi väikese kodulooma toomine koju.Kummalisel kombel  selle päeva Päike oli ühenduses kasside jumala Ubastiga Kaaludes aga loom ei olnud kass. Looma  nimeline asteroid oli ühenduses Veenusega.

Siiski mahtus sellesse aega  midagi ka paremat,ilusamat, meeldivamat. Võeti ette reisid lõunamaale. Käidi Eestimaa lõunarajoonide ilu nautimas. Mõned üksikud külaskäigud, sünnipäeva peod.

Naine, et mitte kodus piinelda ja masenduses olla, läks tööle. Firma igaaastased suvepäevad ja Jõulupeod tõid ellu natukenegi elevust,vaheldust rutiinile, teistsugust olustikku. Avanes võimalus olla mehest eemal.Tööle asus naine siis kui transiitne Jupiter tegi täpse ühenduse tema Uraanile. Ja liikus VI majas. Transiitne Saturn tegi täpse vastasseisu nataali Merkuurile. Ja temanimeline asteroid asus Jääras opositsioonis nataali Uraaniga. Et tööst kujuneb pikem pühendumus,sellele viitab Erose ühendus nataali temanimelise astroidiga. Võiks öelda,et armub oma ametisse ära. Valitud tööala võimaldas ka vahel päeval vaba aega.

Kas kooselu mehega oli kogu aeg väga masendav, seda naine ei kinnita ega lükka ka ümber. Arvatavasti mahus sinna nii head kui halba Halba siiski rohkem. Aastad kulgesid omasoodu ja siis tegi fortuna oma käigu, halvale kooselule tegi lõpu seadusliku korra ja õiglusjumalanna Themis.Negatiiv oli siiski lõpuks saavutanud ülekaalu.Themis tuli appi, et naine mehe kodust sõna otseses mõttes välja viskas.Mees oli sunnitud välja kolima. Nad ei olnud ametlikult abielus.

Uraani tütar pääses senise elukaaslase kammitsast vabaks. Õiglusjumalanna tegi sel augustikuu lõpus ühenduse naise nimelise asteroidiga ja sel päeval toetas vabanemist ka Kuu.Tee uutele südame vallutamistele oli vaba.Kätkes endas ka ohte ja karisid. Lühisuhted, mis jäid ühekülgseteks. Amor tegi opositsiooni naise Kuuga.Kunagise sümpaatia, Roberti pärisnimeline asteroid tegi transiidis ühenduse naise MC-ga Kaljukitses. Seda võiks tõlgendada kui eelteadet,et tulemas on minevikust endine sümpaatia, andes taevaste märkide kaudu endast teada. Vabanemist Marss-mehe, Mati võimu alt sümboliseerib ka Musta Kuu ja planeet Marsi ühendus Jääras ja seda mehe Päikese ja Veenuse peal.Mati jaoks oli Themise sõnum kirjas ka Jupiteri ja Pluuto ühendus mehe nataali Mustal Kuul.

 

järgneb...

Kommentaare ei ole: