reede, 19. veebruar 2021

Kaja Kallas ja valitsus - 4

 

Vaatame edasi millest räägivad printsiipidega asteroidid valitsuse horoskoobis. Kui truu saab olema valitsus oma väljakäidud plaanide ja kavade suhtes. Truudust sümboliseerib Desdemona, asub Kaljukitses 11.majas ja ühenduses Pluutoga.See nüüd küll ei pane uskuma, et allesjäänud kahe aasta sees ollakse kindlad valitud teele. Ei taha kuidagi uskuda. Võimalik, et olen uskumatu Toomas aga eks aeg näita kas eksin või ei. Teine võimalus siis, et ühendus näitab jäägitut truudust võetud lepingute täitmisel ja truudust rahvale? Truudus lepingule kõlab kuidagi võltsilt. Asendaks selle väljendusega koalisatsiooni lepingust kinnipidamine. Ühendus ehk konjunktsioon on kas tugev positiiv või lõhkuv negatiiv. Mõlemad variandid on võimalikud.

Asteroid Cybele sümboliseerib ükskõiksust, jämedat käitumist, egoistlikust. Asub Kaljukitse null kraadis 9.maja lõpus ja on seega ühenduses MC-ga. Asteroid Ate sümboliseerib võimu, mis teeb mõistusevastaseid tegusid. Asub Veevalajas 12.majas on täpses poolsekstiilis Neptuuniga ja trigoonis Kuu põhjasõlmega. Loodame, et trigoon ei lase asja nii öelda nugadeni viia.

Raskelt saadud võimu üks viitaja on asteroid Neoptolemus, asub Jääras ühendus horoskoobi AC-ga. See pajatab raskustest millega tuli võimu haaramisel kokku puutuda. Tarkust, kompetentsust, loomingulist mõtlemist annab Pallas, asub Veevalajas, aspekte planeetidega ei tee. On aga ühendus Ate`ga! Küsimusi tekitab ka ühendus asteroid Americaga. Veel on Pallas ühenduses Litvaga, kas peaks õppima Leedu tegemistest või õppima vältima nende vigu. Või ei tähenda need seosed üldse Kallase valitsuse jaoks midagi ja on puhtalt Ameerika ja Leedu asi. Igasugused võimalused on alati võimalikud.

Arvan, et Kallas ja tema valitsus hakkab järgima seda liini, mida Reformierakond on läbi aastate teinud. Seekord naiselikku liini kaasates, mis kahjuks ei too kaasa põhimõtteliselt midagi uut. Jutud korruptsiooni ohjeldamisest juttudeks jäävadki. Tehakse kosmeetiline iluravi, tõeline jääb varjatuks või salatakse maha. Seda oma liini jätkmist näitab ka asteroid Gudrun, mille printsiibiks on oma liini ajamine. Kaardis on Gudrun Kalades 12.majas  poolsekstiilis Päikesega, täpses trigoonis Kuuga. ja sekstiilis Uraaniga. Võimalik, et just need kaks aspekti siiski soosivad, omamoodi sunnivad siiski ette võtma eelmise valitsuse vigade parandamise. Pealegi on 12.maja valitsejaks Uraan. Aga Gudrunil on ka kvadratuur Kleopatraga Amburis. Mingitlaadi takistusega tuleb tegemist teha ja selle põhust tuleks otsida naisliini kaudu.

Üks ohtudest, mida valitsust ähvardab on Merkuuri ühendus Damoclesega Veevalajas 12.majas. See võiks olla kommunikatsiooni tugev häire, valesti mõistetud või esitatud, salajase info lekkimine, kuulujutud, viga infosüsteemis jms. Tsensuur ja karm kontroll meedia üle ei ole ka võimatu selle aspekti ilmingus. Või siis võimalik, et õiglust ja valeinfo, kuulujuttude tekkimist aitab kustutada, ümber lükata ja õiglus jalule seada Horus, mis ka ühenduses Merkuuriga 12.majas. 11.veebruari Kuuloomine toimus kõrvalkraadis. Selle ühenduse järgnevaid tulemusi saab kas näha või tunda hiljem. Tõde, asjade olemus, õigluse taastamine seaduse valve – need on osa Themise printsiipidest. Kaardis asub ta ühenduses MC-ga Kaljukitses.

Autoriteetsus, organisaatorlik oskus, kindel positsioon, seda näitab Zeus, mis on ühenduses nii Saturni kui Päikesega. Hakka või uskuma, et Kallase valitus peab järgmiste Riigikogu valimisteni vastu! Või kuidas seda ühendust tõlgendada? Kuipalju Saturn suudab piirata Päike-Zeus ühenduse võimu? Arvan, et ühendus Zeusiga tähendab võimu ülevõtmist varjatud jõuga, ettevalmistatud plaani järgi. Sisuliselt valitsuse riigipööre?

Arvan ja usun, et korruptsioon, onupojapoliitika, võimu kuritarvitamine ja pooltõdede jm. avaldamise käib iga valitsusega kaasas ja päris ära ei kao kuhugi. Mõni võim ainult natuke ohjeldab seda, mõni laseb lokata. Ja seda nii kõrgemal tasandil kui ka kohalike võimuesindajate ridades. Neid näiteid on aegade jooksul palju olnud.

Milline on valitsuse saatus kui vaadata Kassandra osalust valitsuse sünnis. Positsioonilt asub Kalades ja lähim planeet on Neptuun. Orb 5 kraadi aga vaatamata suuremale orbile võib viidata sellele, et täit selgust võimu kestvuses ei saa olema.

Valitsusele tarka nõud annab Nestor, asub Jääras ühenduses AC-ga ja Chironiga. Viimaselt tulebki nõu küsida ja õppust võtta. Chironi printsiipide hulgas on nii ravimine kui õpetamine.

Valitsusel tuleb süüa seda suppi mida eelmised on kokku keetnud. Peaks aga arvestama seda, et ega see supp ainult kibe või soolane polnud. Ilma heade lisandisteta poleks see enam supp olnud. Lahenduse, kuidas seda suppi süüa annab Teucer, mis asub Jääras ja on ühenduses nii AC-ga kui Agamemnoniga ja Nestoriga. Teucer siis aitab kaasa kuhjunud probleemide lahtipakkimisel.

Vaatamata erinevatele pingetele ja ohtudele on edu ja võitu tähistav Victoria, olles küll pinges Kassandraga, asudes ise Amburis 8.majas. võimeline kaasa mängima ja külvama lootust, et paremini naerab see, kes naerab viimasena.

Kas pääsemine võimule on võit või kaotus? Nike asub Skorpionis olles trigoonis Neptuuniga. Arvan, et pääs troonile pole ei või ega kaotus. On üks etapp Maarjamaa arengus.

Selliste taeva poolt loodud tingimustega tuleb siis uuel valitusel hakkama saada, tegutseda ja edasi riiki juhtida. Kerge see olema ei saa. Seda näitavad nii taevased väed kui maised tegemised, olustik ja suhtumised, üldine poliitiline olukord. Võim on kulla-kallis ja mesimagus aga kas jätkub ka võimekust ja kompetentsi riik veepeal hoida ning edasi purjetada. Kokkuvõttes see valitsus lõpuni välja ei vea. No ei ole usku, et lõpuni jäävad võimule. Kui tõesti juhtub ime, no siis on ime. Ja mis see minu uskumine loeb, et valitsus langeb enne tähtaega. See on taeva tahe ja inimesed lihtsalt viivad selle ellu. Millal langeb, hetkel keeruline pakkuda, alles said võimule, ja seepärast jätaks selle prognoosi daatumi edspidiseks. Langeb siis kui peale jääb taeva tahe!

Oma arvamused saab kommenteerides siin anonüümselt või aadressil astrotaat ät gmail.com. 


järgneb...

Kommentaare ei ole: