neljapäev, 30. aprill 2020

Viirus 19 Eesti - 4


1.mail taevapilt selline.
Päeva Päike teeb ühenduse riigi Alektole ja Koronisele. Viide ehk sellele, et vara eriolukorra lõpetamiseks. Või siis viide, et teema on veel aktuaalne. Alekto hoiatab! Ega muud variandid pole ka välistatud. Merkuur/Uraan ühendus teeb opositsiooni riigi kaardis Asclepiusele. Viide teema käsitlusele, teatud vastuolud.
Karma ühenduses Hygieaga Sõnnis. Veel üks hoiatus. Hyppocrates ühenduses Asclepiusega Skorpionis.

Arstide ja medspetside hoiatus, et vara veel rõõmustada.Paljudes ühendustes ja muudes aspektides on kirjas oht. Ja kui hoiatused ei leia kinnitust siis ju vägagi hea,et prognoos osutus teistsuguseks.
Nüüd kui anti teada, et eriolukord kestab 17.maini siis need hoiatused on oma eesmärgi täitnud. On kuulda võetud nii medspetsialisti kui ka taevaseid seise, seda ehk alateadlikult, mine tea?

Aprilli lõpus ja Mai algul on Saturn täpselt riigi Saturnil, nõuab täpsust ja korrast kinnipidamist. Ranged meetmed peavad jätkuma.Vähemasti meil. Teistel riikidel teistsugune horoskoop. Transiitne Neptuun riigi XII majas hakkab tegema läheneva opositsiooni Marsiga Neitsis. Aga see alles 2021 mais täpseks saab.
25.aprillil Pluuto muutis oma liikumise retrograadseks. Annab võimaluse vigade paranduseks ja uuele tulekule plats puhtam hoida. Samal ajal transiitne Saturn on täpselt riigi Saturnil. Mõningane stabiiluse aeg. Viirusesse nakatanuid trastiliselt juurde ei tule. Mai lõpus transiitne Saturn tagurdab uuesti riigi Saturnile.

Juuni teisel poolel, siis on nii Merkuur kui Veenus retrograadses liikumises, Jaanitule pidu tuleks ära jätta. Vähemasti masside kogunemine on kurjast. Suur tõenäosus, et võib puhkeda teine viiruse laine või isegi kolmas. Enne jaane on Marsil opositsioon riigi Marsiga ja juuni viimasel nädalal Marss siseneb Jäära märki, oma koju kus ta on tugev, valitsev, aktiivne, kärsitu ja püsimatu.

Juunis toimub kaks olulist taevasündmust, 5.juunil Kuuvarjutus 15 kraadi Amburis ja 21.juunil Päikesevarjutus 0 kraadi Vähis, seda EW Pluuto peal. 21.juunil algab ka suvi, Päike siseneb kardinaalsesse Vähi märki. Pööripäev mis peaks tooma kaasa pöördeid, milliseid, seda teab vast ainult taevas ise. Meie võime ainult arvata või oletada.

Detsembrikuu Päikesevarjutus langes just Hiinamaale kustkohast viirus valla pääses. See veelkord rõhutab kui tähtis on jälgida varjutusega seotut.
Kuuvarjutus Amburis toimub EV horoskoobi asteroidil Wuhan. Kas pole kummaline ja põnev asi. 

Päikesevarjutus Pluutol toob ehk kaasa poliitilise temaatika ägenemise. Rahvamassid pole rahul rahalise toetusabiga, poliitikute mõnede otsustega. Poliitiline kriis valitsuses. Tähelepanu all rohkem see, mis seotud riigi võlgade ja varaga. Opositsioon sarjab valitsust ja nemad omakorda neid arengute ja tegemiste takistamises. Kodusõda verbaalsel moel. Muutustest pääsu pole. EV kaardis langeb Päikesevarjutus riigi II majja, eks ikka siis finants ja majandus löögi all. 

EV kaardis on VI ja XII majad mitme märgi ulatuses. XII maja algab Kalade 17-dast kraadist kuni Kaksikute 8 kraadini. Ja nüüd on selles majas varjul Neptuun, Uraan ja mõnda aega ka Merkuur, Veenus ning Marss. Med asteroididest leiab peavarju Koronis ja Karma.

Päris ära unustada ka sellist asja, et sodiaagi kraadidel on oma mälu. Kaljukitses 18-20 kraadides toimus Uraani ja Neptuuni ühendused, mis panid aluse uuele tsüklile. Kui nüüd planeet teeb nendesse kraadidesse aspekti siis see käivitub.
Uraan/Neptuun tsükkel on viimane milles me praegu elame. Eelmised olid Jupiter(Saturn ühendus 2000 aastal Sõnnis ning Uraani ja Pluuto ühendused Neitsis 1965-1966.

Tänapäeva inimkonna horoskoobiks võiks olla Neptuuni ja Pluuto ühendus Kaksikutes. Ja Neptuun oleks praegust aega arvestades see laevuke, mille purjede all maailma edasi purjetab.
Kokkuvõtteks ei tohiks liiga vara eriolukorda tühistada. Tasapisi võiks mõningad keelud lõdvemaks lasta või siis mõni ka tühistada. Säilib siiski oht,et viiruse esinemine tuleb uue lainena ja mitu korda. Selles arvamuses toetun taevastele asjaoludele,et sel aastal on palju rohkem planeete retrograadses liikumises kui muidu. 
Teiseks on sel aasta ka palju rohkem varjutusi kui tavaliselt (6). Kolmandaks on komeedi Atlas liikumine. Ajaloost on teada, et kui ilmub komeet oota õnnetust. Neljandaks mitmete uute tsüklite algus – Saturn/Pluuto ühendus. Jupiter /Pluuto ja Jupiter/Saturn ühendus. Viiendaks  muudavad märki ka Kuu sõlmed. Kuuendaks on Neptuunitaguste taevakehade märgivahetused, toimusid lähiaastatel. Mitmete kaugete omavahelised pingeaspektid, mis pikalt kestavad. Eks neid tegureid ole veelgi, mis kohe silma ei hakka või ei näe seost.

Viiteid on mitmeid. Nüüd võivad irvhambad öelda, et jälle tagantjärgi tarkus. Aga küsiks vastu,et kas oli või kuhu jäi tellimus vaadata möödunud aastal natuke ette just viirusega seotud seise. Pole ühtegi sellist tellimusest kuulnud.
Kõik need viited lubavad väita,et viirus  ei taandu niipea. Ta tuli selleks, et jääda. Viitab ka sellele,et viirus saab olema karmide tagajärgedega.Seda siis nii majanduslikult kui ja hingemaailma tasandil. Esialgu siis selle teemaga edasi ei lähe. Kui koguneb uut infot, tuleb mõni uus mõte või toimub põnev sündmus siis vaatame edasi mis ja kuidas. Võimalik, et blogi läheb kevadpuhkusele. Tänan kõiki, kes blogi materjalidega tutvusid.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Oota nüüd tsipa kevadpuhkusega! Lõpuks ometi hakkavad ilmuma arstide arvamused selle viiru kohta. Nad ei leia, et sedasi peaks elu seisma panema. Kui vaataks seda asja Event 201 Pandemic Exercise 18. oktoobril 2019 New York asteroide. See oli koroonaepideemia simulatsiooniõppus vahetult enne pandeemia tegelikku puhkemist. Selle valguses saaksid oma teksti hoopis talupoja mõistusega väljendada. Ehk teisisõnu - meiega manipuleeritakse. See haigus on ettekääne ÜRO uuele 18. punktile, mis mullu septembri lõpus vastu võeti. Tänase seisuga hakkab USA vaktsiini tootma. Kogu raha neile. Ehk vaataksid üle uue vaktsiini asteroidi. Järsku hakkavad selle tagajärjel inimkond vähenema?

Valor ütles ...

Kas viiruse asteroidiks mõtled Koronist?