pühapäev, 26. aprill 2020

Viirus 19 Eesti - 3


Natuke sõna viiruse ajaloost. Järgnev lõik pärineb Maalehes (nr 8. 20.veeb. 2020) ilmunud Toomas Paul artiklist Viirastuslik viirus …… Määratlus “viirus” tuli käibele alles 1900.aastatel, mil Hollandi botaanik Martinius Beijerinck avastas, et tema uuritavad tubakataimed olid vastuvõtlikud salapärasele, baktereist väiksemale nakkuskandjale. Esialgu ristis ta tundmatu olevuse contagium vivum fluidum`iks, kuid asendas selle peagi nimetusega virus, mis ladina keeles tähendab toksiini. Viirused on pööraselt pisikesed. Teaduskirjanik Bill Bryson ütleb, et kui neid, viirust, tennisepalli mõõtmeteni suurendada, peaks inimene samas mõõtkavas olema 500 miili ehk 800 km kõrgune. Bakter oleks sel juhul umbes rannapalli mõõtu. Viroloogia isa avastuse tähtsust ei tunnustatud tema eluajal, talle ei antud Nobeli auhinda, mille ta oli ära teeninud.

Botaaniku enda kaart selline, mõned olulisemad aspektid on:
Päike Kalades kvadratuuris Chironiga Amburis.
Marsil täpne ühendus Musta Kuuga Veevalajas.
Merkuuril ühendus Hygieaga Kalades.
Täpne on Uraani ühendus Pluutoga Jäära lõpus.
Hyppocrates opositsioonis Marss/Must Kuu ühendusega Veevalajas
Hygiea teeb ka ühenduse Neptuuniga, mis on üks olulisem aspekt tema elukutse kujunemisel. Botaanikust sai viroloog.
Leiab ka pandeemia seoseid botaaniku kaardiga. Pandeemia (WHO poolt väljaskuulutamine 11.märts) Must Kuu/Chiron ühendus tema Asclepiusel Jääras. Päike sisuliselt tema Päikesel. Aesculapia ühenduses Koronisega Sõnnis.
Eriolukord kuulutati Eestis välja 12.märtsil kell 23:54.
Seosed riigikaardiga. Hetke AC Skorpionis ühendus riigi Pluutoga
Päike 22 kraadi Kalades riigi XII majas teeb täpse opositsiooni Marsile. Marss on EV horoskoobi nii VI maja kui ka XII maja kaasvalitseja.
Kuu Skorpionis sekstiil riigi Kuuga Kaljukitses
Merkuur täpses opositsioonis Merkuuriga Lõvis
Jupiter ja Wuhan MC-l
Koronis sekstiilis Uraan/Must Kuu ühendusega
Alekto ühenduses riigi Chinaga Kaksikutes

Sellised siis seosed. Edasine sõltus inimeste tegemistest ja käitumisest.
Jüri Ratase valitsuse jaoks tegi taevaseis järgmisi seoseid.
Trans. Uraan täpselt Päikesel Sõnnis.
Uraan valitseb Ratase valitsuse horoskoobis VI maja. Ratase valitsuse horoskoobi VIII maja valitseja on Marss, asub 17 kraadi Kaljukitses ühenduses Wuhan/Jupiter ühendusega. See Wuhan/Jupiter ühendus teeb valituse horoskoobis ühenduse eriolukorra Saturnile.  
Merkuur täpselt valitsuse Musta Kuuga ühenduses Veevalajas

Esimene COVID - 2 surmajuhtum 25.märts. Suri 83 aastane Hiiumaa naine. See kajastub ka riigikaardis.
Päike/Chiron/Must Kuu 5 – 6 Jääras riigi XII majas teeb kvadratuuri riigi Kuuga
Merkuur kvadratuuris riigi AC-ga
Hygiea konjunktsioon riigi AC-ga
Asclepius konjunktsioon Aesculapiaga Kaksikutes
Saturn ühenduses Saturniga

Jüri Ratas saab ka omal nahal igast kandis tunda nii piitsa kui präänikut. Tema kosmogrammist on näha, et Kaljuitses asuvad planeedid teevad/tegid opositsiooni tema Vähi märgi planeetidele. Siit ka siis tema pildis olemine, keerulised rasked otsused ja närvikava pinge. Teda on ootamas ka niinimetatud ealine kriis ehk keskea kriis, see on kui transiitne Uraan teeb opositsiooni nataali Uraanile. See periood sageli sunnib muutma oma valitud eriala, vahetama elukutset. Pole ju võimatu, et ta kas läheb erru või sunnitaks seda tegema. Aga võib ka minna kuidagi teistmoodi või siis läheb kõik vana rada mööda edasi. Selle seisu toimet hakkab ta tajuma või tunnetama järgmise aasta suvest alates. Praegu paneb taevas ta proovile Uraani ühendusega tema nataali Karmale.
23.aprillil toimunud Kuuloomine sattus Uraanile olles samas kvadratuuris Saturniga. Uraani poolt ootamatud ja kärsitud mõnede riikide otsused eriolukorra leevendamisel. Raha olulisem kui tervis! Irvhambad ütleksid, ega pööbel loetud pole. Saturni poolt siis otsuste taunimine ja üleskutse ja mitte minna tühistamisega liiale. Kuuloomise kraad kvadratuuris ka Varunaga Lõvis. 

järgneb...

Kommentaare ei ole: