pühapäev, 14. oktoober 2018

Tenerife must päev - 3


Selline oli lühidalt juhtunu tagapõhi ja tagajärg. Astroloogia sümbolite keeles nägi asi välja selline: 27.märts 1977.a.Santa Cruz de Tenerife. Kokkupõrge toimus kell 17.06.50. Lennukiteks KLM lennuk Boeing 747-206B ja Pan Am lennuk Boeing 747-121.

Hetke AC 8 kraadi Neitsis, mida valitseb Merkuur, mis ühtlasi on ka liikumise ja transpordi valitseja. Asub ise 18 kraadi Jääras ühenduses Veenusega 8 majas. AC ühenduses kinnistähe Aliot`ga. Täht omab Marsi energiat.
Päike Jääras ühenduses Icarusega.
Päike kvadratuuris Kuuga Veevalajas.
Kuu täpses kvadratuuris Icarusega. Kesktaevas ehk MC 7 kraadi Kaksikutes ühenduses Daedalusega. Jupiter Sõnnis sümboliseerib midagi suurt, seekord siis suurõnnetust ja on ühenduses Musta Kuuga. Viimane on ühenduses ka kinnistähe Algoliga. Juba see üksi on kurjakuulutav seos.1977.a lennundusega juhtunud õnnetused seda täie rauaga kinnitavad.

Kõrvalpõige. Viimati oli Jupiter Algoliga ühenduses 2012.a. kevadel maikuus. Siis valiti Prantsusmaa presidendiks F. Hollande. V.Putin sai järjekordselt Venemaa presidendiks.D. Medvedev aga peaministriks. Itaalias toimus sel maikuul mitu maavärinat.

Marss 5 kraadi Kalades ühenduses DC-ga ja kvadratuuris MC-ga.
Saturn Lõvis kvadratuuris Uraaniga Skorpionis.
AC ja MC omavahel kvadratuuris.
Päike/MC keskpunktis Phaeton Sõnnis.
Päike/Pluuto keskpunktis Karma Kaljukitses.
Merkuur /Must Kuu keskpunktis Phaeton Sõnnis.
Jupiter/Saturn keskpunktis asub täpselt Kuu ja Nessuse ühendus.

Kuu/Uraan keskpunktis AC ja Atropose ühendus.
Saturn/Neptuun keskpunktis asub Pluuto.
Neptuun/Must Kuu keskpunktis asub Marsi ja Lakrimosa ühendus
Merkuur/Uraan keskpunktis Graves Kaljukitses.
Veenus/Uraan keskpunktis Lilith Veevalajas.
Veenus/Marss keskpunktis Memoria Kalades.
Pluuto/MC keskpunktis Saturn Lõvis.

Keskpunktidel on päris oluline roll taevase mustri loomises.
Saturnil ka trigoon Neptuuniga Amburis, viide reeglite eiramisele, lohakale suhtlusele, valesti arusaamisele, illusoonile, et saadi ikka aru, mis torn ütles. Trigoon siin näitas oma negatiivset külge. Kaardis näeme ka suur trigooni, mille teevad Merkuur, Saturn ja Neptuun. Iga tipuplaneet on omakorda ka disharmoonilistes seostes, mis näitavad hetke pingeid.

Neitsi märk on Jäärale, kus asub Päike, kuues märk ehk maja, mille alla käib ka õnnetused. Skorpion on Jäärale kaheksas märk ehk maja, surma ja hävingu maja. Märgis asub Uraan, ootamatuse ja „paha üllatuse“ esindaja.Katastroofi araabia punkt asub 7 Amburis IC-l.

Leina-surma ja nn „kurjad“ asteroidid õnnetuse kaardis:
Nessus ühenduses Kuuga Vähis
Lakrimisa ühenduses Marsiga Kalades.
Lucifer (R) Kaaludes opositsioonis Icarusega.
Hel ja Varuna ühenduses MC-ga Kaksikutes.
Hel ühenduses Cetoga Kaksikutes
Ixion täpses ühenduses Uraaniga Skorpionis

Atropos (R) ühenduses AC-ga Neitsis
Memoria ühenduses Icarusega Kalades.
Lilith ühenduses Gravesiga Kaljukits/Veevalajas.
Lilith ühenduses Rip Veevalajas.
Nemesis ja Apophis ühenduses Päikesega Jääras.
Sekhmet ühenduses Phaetoniga Sõnnis.
Anubis ühenduses Orcusega (R) Vähis.

Kolm kõige tugevamt planeeti mõjult on Päike, Kuu ja Merkuur ning Neptuun ja Pluuto. Nõrgim oma mõjult on Saturn ja Uraan. Kõige tugevamad aspektide seas on Päikese ja Kuu omad. Arvestades nii tugevust kui aspekteeritust on Päike, Kuu ja Merkuur need peamised tegijad. Lisamõju annavad asteroidid ja planeetide keskpunktid. Kui ikka niipaljud „kurjad“ ja surm-lein sümbolid on seotud, siis oli õnnetusest pääsemine pea võimatu. Taevane seis peegeldus maistes asjades ning kahjuks ka realiseerus.

järgneb...

Kommentaare ei ole: