esmaspäev, 29. oktoober 2018

Tenerife must päev - 5


Enne suurõnnetust toimus Kuuloomine 19.märtsil 29 kraadi Kalades. Seda Memnoni, Nemesise peal. Juba see viitas võimalike õnnetuste toimumisele.
Kuuloomise seisud:
Icarusel ühendus Mnemosypega Kalades.
Veenus (R) ühenduses Sekhmetiga (hävitusinstinkt) Jääras.
Marss ühenduses Lacrimosaga Veevalaja/Kalad piiril.

Hispania ja Hollandia omavahel kvadratuuris.
Amsterdam opositsioonis Saturniga Lõvis.
Moiral ühendus Chironiga ja Phaetoniga Jäär/ Sõnn piiril.
Viiteid võimalikule õnnetustele on aga midagi nagu jääb puudu. Õnnetuse päeva Memoria täpselt Kuuloomise kraadis Kalades. Astrograafiliselt läbib Kanaari saari Saturni ja AC joon.Katastroofi kaardis läbib saari Marsi ja DC joon.
Õnnetusele eelnenud päikesevarjutus toimus 23.oktoobril 1976.a. 29 kraadi Kaaludes. Päikesevarjutuse seisud:
Päikesel täpne kvinkunks Jupiteriga Sõnnis.
Päike-Kuu täpses opositsioonis Chironiga. 

Marsil ühendus Uraaniga Skorpionis olles täpses opositsioonis Musta Kuu ja Phaetoniga. See seis peaks juba olema selge viide, et lennuõnnetuste võimalikus on suur. Marss-Uraan ühenduses ka Daedalusega Skorpionis. Amburis koos America, Veenus ja Amsterdam.
Hispania 5 kraadi Neitsis. Sinna samasse tuli ta tagasi ka õnnetuse ajal.Hispanial ka ühendus Atropose ja Klothoga.
Pluutol ühendus Hollandiaga Kaaludes.Õnnetuse Pluuto samas kraadis kui ta oli varjutuse ajal. 

Icarusel ühendus Lacrimosaga Kaljukitses olles ühenduses varjutuse hetke IC-ga Kaljukitses. Sinna tegi opositsiooni õnnetuse Kuu.


Peale Päikesevarjutust toimus Kuuvarjutus 6.novembril 1976.a. 14 kraadi Sõnnis täpses ühenduses Musta Kuuga ja Kuu kvadratuuris Saturniga Lõvis.Kuuvarjutuse seisud:
Päike-Merkuur täpne ühendus samuti kvadratuuris Saturniga, T kvadratuur.
Jupiteril Sõnnis ühendus kinnistähe Algoliga ja on opositsioonis Daedalusega. Viitab samuti suurõnnetuste võimalikkusele.
Phaetonil ühendus Chironiga Jääras.

Veenusel opositsioon Tenerifega Kaksikutes.
Memoria ja Mnemosype koos Veevalajas
Icarusel ühendus Lacrimosaga Kaljukitses. Viide, et lendamisega võib kaasneda lein. Kuu ise pinges olles kujundi saatuse sõrm tipuplaneediks. Aluse teevad Pluuto Kaaludes ja Neptuun-Amsterdam ühendus Amburis.Õnnetuse hetke AC Kuuvarjutuse Atropose kraadis Neitsis.
Peasüüdlane van Zanten (5.02.1927). Katastroofi päeva seisud kosmogrammi suhtes. Requim tema Päikesel Veevalajas.

Lacrimosa täpselt tema Jupiteril ja ühendus ka Veenusega Kalades.Samuti on Marss ühenduses tema Jupiteriga. Õnnetusele eelnenud Kuu loomine toimus tema Uraanil. Kosmogrammi Kuu (keskpäeval) asub 28 Kalades. Võimalik, et Kuu loomine toimus tema Kuul. Õnnetuse Kuu tema põhjasõlmel Vähis.
Saturn teeb opositsiooni tema Päikesele. Phaeton teeb opositsiooni tema Daedalusele Skorpionis. 

Õnnetuse Teneriffe täpselt tema prenataalsel Kuuvarjutuse kraadil (26 gem) Kaksikutes. Õnnetuse Karma täpselt tema prenataalsel Päikesevarjutuse (12 cap) kraadil Kaljukitses. Need kas varjutuste seosed on vägagi selged ohule viitajad.
Kui vaadata õnnetuse aja peenaspekte, siis pilt selline:
Kuul kvintiil (72) Veenusega. Jupiteril kvintiil Saturniga. Päikesel bikventiil (144) Uraaniga. Marsil bikventiil Pluutoga. Jupiteril sesquikvadratuur (135) Pluutoga. Päikesel Marsiga poolsekstiil. Uraanil poolsekstiil (30) Pluutoga. Merkuuril poolkvadratuur (45) Marsiga.

järgneb...

1 kommentaar:

moshrabbi121 ütles ...

WONDERFUL Post.thanks for share..extra wait .. … gsn casino slots