kolmapäev, 23. september 2020

Edo - Tokyo - 2

 

See polnud viimane kord ajaloos, mil linna laastas maavärin. 1868.aastast Tokyo nime all tuntud linna elanikkond oli 20.sajandi alguseks kasvanud üle 3,5 miljoni.1.septembril tabas linna järjekordne kolossaalne värin, mis sai tuntuks suure Kanto maavärina nime all. Hukkunute arv oli taas tohutu, umbes 100 00, ning ligi 40 000 jäid kadunuks. 1995.aastal tabas Kobe linna veel üks suur maavärin, mis näitas Jaapani ohutatust regulaarsetest seismilistest sündmustest.

Tokyo, 23.09.1923.a.(Great Kantõ) kell 02:58.Tugevus 8,3 mag. Päev kujunes üheks õudsemaks päevaks kogu riigi ajaloos. Maavärin Sagami lahe põhjas millele meri kohe reageeris. Lahe kaldale tormas kaks hiidlainet. Tagajärjed olid kurvad – hukkus 143 000 inimest, uppus 8 tuhat laeva ja laevukest. 


 

Kuu ühenduses kesktaevaga Sõnnis. Loodusjõude esindav Typhon ühenduses Uraaniga Kalades olles samas kujundi saatuse sõrm tipus. 1703 värinas asus Typhon täpselt MC-l. Aluse teevad Satun Kaaludes ja Neptuun Lõvis.Asteroid Tokyo on loojumas Veevalajas. Sündmuse valitseja Päike ühenduses Veenuse ja Kuu põhjasõlmega Neitsis.Must Kuu Sõnnis opositsioonis Luciferiga.

Maavärinas on ka „süüdi“ Ixioni opositsioon Typhon-Uraan ühendusega.Samuti Ixioni opositsioon Varunaga Kalades. Pluutol opositsioon Vertexiga Kaljukitses. Quaoaril ühendus Veenusega ja Päikesega, lähedale jääb ka Marss.Oluline aspekt on Jupiteri täpne opositsioon Orcusega Sõnnis.

Kevadine Päikesevarjutus 25 kraadi Kalades toimus Varuna osavõtul. Kuuvarjutus 2 kradi Kalades, osales Eris.Edo-Tokyo värinate kõrvale Kobe maavärin. Ehk jääb lugejale silma mõni ühine näitaja, mis mul nägemata jäi.

Selle värinaga kaasnes tsunami. Asteroid Tsunemi asus 14 kraadi Neitsis ühenduses Kuu põhjasõlmega. Flood ühenduses Jupiteriga Skorpionis. Poseidon ühenduses Vertexiga Kaljukitses.Kuuloomine enne värinat toimus 12.augustil Lõvis seda Marsi ja Neptuuni peal. Kuuloomine täpses kvinkunksis Typhonega Kalades. Merd esindav Sylla ühenduses Jupiteriga Skorpionis. Leviathan Kaaludes  ja Charybdis Kaksikutes omavahel täpses trigoonis.

Planeetide keskpunktid.

Marss/Uraan – 8 Kaksikud konj. Vulcaneifel

Uraan/põhjasõlm 14 Kaksikud konj. Nippon

Kuu/Saturn – 27 Vähk konj. Haumea + Vulcano

Päike/Pluuto – 9 Lõvis konj. AC

Saturn/Pluuto – 29 Lõvi konj. Marss

Saturn/Neptuun – 18 Neitsi konj. Ixion

Päike/Jupiter – 10 Kaalud konj. Lilith

Jupiter/Saturn – 0 Skorpion konj. IC

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Tere Valor Tähetark. Aeg on sealmaal, et hakata 2021 aasta horoskoopi riigile ja valitsusele kirja panema ja et jöulu ajal saaks öigeid soove esitada. Teie ettekuulutused on öiged olnud aga eriti kui olete millegi vihjanud iseenesele teadmatta. Kiirustage kirjutama!

Valor ütles ...

Tervitus. Ole nii kena ja too mõned näited kus ma olen oma prognoosiga pihta saanud.