neljapäev, 12. juuli 2018

Marss ja tuli - 2


Vaatame veel enne sõda toimunud suuremaid tulekahjude kaarte. Kas on Marsil ka nendes oma osa mängida ja millised on tema aspektid.
13.detsembril 1928.a. Tartu Heliose tehase püssirohu osakonna plahvatus, järgnes tulekahju. Plahvatus toimus umbes kell 08.40.Hukkus 7 naistöölist ja 1 mees. Sündmuse AC 16 Amburis, Must Kuu just tõusmas horisondi kohale. Täpne oli Lilithi ühendus AC-ga. Päikesel ühendus Saturniga Amburis.Marss (R) Vähis opositsioonis Kuuga ja kvadratuur Uraaniga (plahvatus) Jääras, sekstiil Neptuuniga Neitsis. Jupiteril Sõnnis trigoon Neptuuniga Neitsis. Jupiter (R) on kogu sündmuse valitseja, asudes ise horoskoobi IC-l 0 kraadi Sõnnis. Tartul Neitsis kvadratuur Musta Kuuga Amburis. Viitab siis linnaga seotud võimalikke ootamatuid ohte. 


Marss on Jupiteri-Neptuuni keskpunktis. Põhjasõlm aga Jupiter-Marsi keskpunktis. Neptuun kujundi saatuse sõrm tipuplaneet, aluse teevad Veenus ja Uraan.On veel teinegi saatuse sõrme kujund, mille tipuplaneediks on Veenus Veevalajas, aluse teevad Marss ja Neptuun. Plahvatuse toimumise peaplaneedid siis Veenus, Marss, Uraan ja Neptuun. Veenus sümboliseerib siin hukkunud naisi, Marss tuld, Uraan ootamatust ja plahvatust, Neptuun senini väljaselgitamata põhjust.Arvatakse, et süüdi oli meestööline, kes ettevaatamatult püssirohu kasti avas. 

Tehase nimetusele vastab asteroid Helio, asus 1 kraadi Amburis tehes ühenduse lõunasõlmega ja sekstiili Veenusega ning kvadratuuri Neptuuniga.
Sündmuse Marss tegi ühenduse EW Pluutoga Vähis. Päev varem toimus kuuloomine 19 kraadi Amburis, millest võtsid osa Merkuur, Päike ja Saturn. Õnnetusepäeva Estonia tegi sinna opositsiooni. Kuuloomise planeedid EW 4 majas Amburis.

Pingeliste seisudega kaasnes järgmisel päeval Kärevere Emajõe raudtee silla varing. Taevaseisude muster sai saatuslikuks viiemastilise õppepurjeka Kobenhavenile, väljumine (14.dets) Montevideost Austraaliasse. Laev jäi kadunuks koos 59 inimesega pardal. 

7.veebruar 1930.a. Tulekahju Rotermanni viljaladudes. Marsil Veevalajas ühendus Musta Kuuga. Päikesel ühendus Veenusega Veevalajas kvinkunksis Pluutoga Vähis. Kuuloomine enne õnnetust toimus 8 kraadi Kaljukitses (30.12.1929). Saturni osavõtul. Kuuvarjutus enne õnnetust toimus 24 kraadi Sõnnis (17.12.1929). sinna kraadi tuli õnnetuse Kuu.Vilja sümboliseerib Ceres, ühendus Jupiteriga Kaksikutes.

27.juuli 1931.a. Oleviste kirikutorni tulekahju, süttis pikselöögist.Kirik on nimetatud Norra kuninga Olav II Haraldssoni järgi. Huvitav ka see, et Olavi nimepäev on 29.juulil. Marss Neitsis trigoonis Estoniaga Kaljukitses ja opositsioonis Musta Kuuga. Saturn Kaljukitses (tornehitus) opositsioon Veenus-Pluuto ühendusega Vähis. Välku esindav Zeus, ühenduses Karmaga Skorpionis. Päike EW Neptuunil Lõvis. Enne tulekahju toimus 15.juulil kuuloomine 22 kraadi Vähis. Selles osales ka Pluuto. Vastasmärgis asus Saturn.Tulekahju päeval jõudis sinna Veenus ja Lucifer. Kuuloomise aegne Marss tegi kvadratuuri kuuloomise kraadile. Kuu tegi opositsiooni Churchile Vähi null kraadile. Kirik oli ka varasemalt mitu korda pikse ohvriks langenud. Sellest võiks isegi eraldi artikli kokku panna.

järgneb...

Kommentaare ei ole: