teisipäev, 13. juuni 2017

Marss ja sõda - 12Kallaletung Poolale 17.09.1939.a. N. Liit tungib riiki. Marss 27 kraadi Kaljukitses trigoonis Päike-Merkuur-Veenus-Neptuun ühendusega Neitsis. Marsil veel ühendus Varsaviaga ja opositsioon Pluutoga Lõvis. Saturnil ühendus Lõunasõlmega Jäär/Sõnn piiril.
Algab Punaarmee väeosade sissemarssimine Eesti Wabariiki 18.10.1939.a. Marss 11 kraadi Veevalajas ühenduses Bellonaga.
Päikesel opositsioon Saturniga Jääras 
Pluutol ühendus Hathori ja Russiaga Lõvis 
Veenusel ühendus Estoniaga Skorpionis   
Merkuuril ühendus Pax`ga ja Tallinnaga Skorpionis

Sissetungi Veenus ja Estonia Skorpionis kvadratuuris EW riigi Neptuuniga Lõvis     
Sissetungi Marss EW Veenusel Veevalajas     
Sissetungi Must Kuu EW Päikesel 
Juunipööre Eestis 21.06.1940.a.ehk kommunistlik riigipööre. Nõukogude saatkonna käsul ja Punaarmee osalusel toimuvad suuremates asulates „töölismeeleavaldused“. Vares-Barbaruse valitsus andis ametivande kell 22:20.  Marss 22 kraadi Vähis ühenduses Merkuuriga. Estonial ühendus Tallinnaga Kaljukitses. Nendesse kraadidesse tuli 51 aastat hiljem Taasiseseisvuse Kuu, Uraan, Must Kuu ja Neptuun. 
Päike sisenemas Vähi märki. 
Päikesel ühendus Lysitrataga ja opositsioon Estoniaga Kaljukitses   
Jupiteril ühendus Saturniga Sõnnis 
Hathoril ühendus Moskvaga Kaksikutes   
 Pluutol ühendus Sekhmetiga Lõvis 

Riigipöörde Päike ühenduses EW Pluutoga  
Riigipöörde Pluuto EW Neptuunil Lõvis  
Riigipöörde Neptuun täpselt EW Mustal Kuul Neitsis
Riigipöörde Moskva EW Jupiteril Kaksikutes. 
Riigipöörde Põhjasõlm N. Liidu Saturnil Kaaludes 
Riigipöörde Estonia N. Liidu Päike-Moskva ühendusel Kaljukitses 
Riigipöörde Uraan täpselt N. Liidu Kuul Sõnnis 
Riigipöörde Marss opositsioonis MRP Marsiga Kaljukitses

19.06.1940.a. Täiskuu 28 Amburis kvadratuuris Musta Kuuga Jääras. 22.04.1941.a Kuuvarjutus 1 kraadi Skorpionis ühenduses Saturniga ja kvadratuuris Pluutoga. 7.04.1940.a. Päikese varjutus 17 kraadi Jääras ühenduses Jupiteriga. Kahes varjutuses osalesid Jupiter ja Saturn. Riigipöörde ajal olid nad koos ! Kvadratuuris EW Saturn-Neptuun ühendusega Lõvis.

Teine maailmasõda
Tumedad pilved Euroopa kohal võtsid ilmet juba kaua enne suurt sõda.  1931.a. Jaapan ründas Manzuuriat, Saturn oli opositsioonis Jupiterile ja Pluutole. 1933.a. 24.veebruaril Päikesevarjutus 5 kraadi Kalades opositsioonis Neptuuniga. Toimus kolm päeva enne Reichtagi süütamist. Uraan Jääras kvadratuuris Pluutoga Vähis. Kolm planeeti Neitsis – Marss, Jupiter ja Neptuun on samas kohas kui toimus Marseljees opositsioonis Merkuuriga Kalades. 

Hitler sai võimule 30.01.1933.a. Marss 19 kraadi Neitsis ühenduses Jupiteriga, seskvadratuur Saturni ja Päikesega Veevalajas ja kvinkunksis Uraaniga Jääras. Veenusel opositsioon Pluutoga Vähis. Ühtne Saksamaa (1.01.1871) tekkis Päike-Saturn ühendusega Kaljukitses, nüüd sama seis ainult, et Veevalajas. Neptuun Jääras, nüüd täpselt samas kraadis Uraan! Kolmas Reich loodi ajal kui Must Kuu oli null kraadi Kaksikutes, see langes täpselt kokku Hitleri Neptuuniga!
Saksamaa mitteametlik nimetus kehtis 24.märts 1933.a. kuni 23.mai 1945.a. Ametlik Saksamaa nimetus Deutsches Reich oli 18.jaanuar 1971.a kuni 26.juuni 1943.a. 24.märtsi 1933.aasta kosmogrammis selline seis:

Päike, Merkuur ja Uraan impulsiivses tulemärgis Jääras. Marss, Jupiter ja Neptuun detaile ja korda armastavas Neitsis. Juba see, et Marsil ühendus Neptuuniga viitab mõningale võimude kinnisideele. Neitsi kui puhtuse märk, idee rassipuhtusest pärineb sellest märgist ja planeetide ühendusest. Uraani kvadratuur lisab ekstremismi. Kui nüüd võrrelda seda kaarti Nõukogude Liidu moodustamise kaardiga, siis nendes sellised omavahelised seosed. NL Päike Kaljukitses kvadratuuris Saksmaa Päikesega Jääras  NL Marss Kalades Saksamaa Kuu märgis  NL AC Kaksikutes ühenduses Saksamaa Musta Kuuga  NL Damocles ühenduses Saksamaa Saturniga

Hitler tegi esimesed tugevad otsused Suur Saksamaa tekkimiseks 1935.aastal kui Marss jõudis tema tõusumärgile ja osutus opositsioonis olevaks Uraaniga. Uraan tema nataali Päikesel 0 kraadi Sõnnis. Ta kuulutas välja mobilisatsiooni ja alustas merelaevastiku kiiret arendamist. Aasta hiljem algas Reinimaa okupeerimine.

järgneb...

Kommentaare ei ole: