kolmapäev, 15. juuni 2016

Asteroid Lie - 4Taavi Aas, Lie 20 Amburis kvadratuuris Uraan-Pluuto ühendusega Neitsis, opositsioonis Jupiteriga. Margus Hanson, Lie Lõvis opositsioonis Veenusega. Omal ajal, kui oli Kaitseminister, ta rajus kui rauda, et ei võtnud tähtsaid salajasi dokumente koju kaasa, mis varastati ära, mida ta ei oleks mingil juhul tohtinud teha. Pärast aga selgus, et ikka võttis. Lausvale, vassimine, salgamine jms. Tema Liel on veel täpne trigoon Saturniga Amburis. Mõisteti süüdi 20.nov. 2006.aastal riigisaladuste ettevaatamatu käsitlemise tõttu. Sel päeval asus Lie 7 kraadi Neitsis täpses kvinkunksis Marguse nataali Karmaga Jääras. Kohtuostsuse päeva Merkuur ühenduses nataali Põhjasõlmega Skorpionis ja Saturn oli ületanud tema nataali Lie Lõvis.

Evelyn Sepp, oli Keskerakonnas 1998-2014. Tema Lie on Neitsis kvadratuuris Saturniga Kaksikutes. Kvadratuur Lie ja Saturni vahel on Siim Kallasel. Kristiina Ojuland, Lie Veevalaja lõpus, lähim aspekt võiks olla ühendus Kuuga (keskpäev). Lie sekstiil Päikesega, orb 4 kraadi. Teda süüdistati võltsimises, mispeale heideti reformierakonnast välja.
Lembit Kaljuvee, kes lahkus Keskerakonnast 2012.aastal, temal on Lie täpses opositsioonis Musta Kuuga Neitsis. Must Kuu on ahvatleja, kiusaja. Usun, et mehe elus on olnud neid aegu ja hetki, kui tuli appi võtta vale ja seda oma poliitikuna ka kasutada. Tema Lie on veel ühenduses Marsiga ja Junoga. Arvamus, et mees pole alati aus olnud, põhineb siiski eranditult minu arvamusel. Mingeid konkreetseid tõendeid pole. Lie opositsioon Musta Kuuga Lõvis on Igor Gräzinil. Tema on Kaljuveega sama aastal, 1952, sündinud, rohkem põlvkondlik seis. Gräzinil teeb Lie trigooni Saturniga Kaaludes.

Keit Pentus-Rosimannus, Lie ühenduses Pandoraga Skorpionis trigoonis Saturniga Vähis. Ka tema on kahtlustuste all seoses Autorollo kohtuasjaga. Kristen Michael, Lie Lõvis kvadratuuris Marsiga Sõnnis ning trigoonis Neptuuniga Amburis. Tema oli 2012.aastal seotud teadmata päritolu raha vastuvõtmisega. Jõuline eitamine, kui juba luisata, siis kuninglikult. Süüdi aga siiski ei mõistetud. Lie ja Marsi ühendus on veel Margus Tsahknal Kalades. Hanno Pevkuril ka Kalades. Marko Pomerantsil Lõvis ning Helir-Valdor Seederil Vähis + Veenus.

Praegusel kultuuriministril Indrek Saarel on Lie ühenduses Karmaga ja Põhjasõlmega Kaljukitses. Lie ühendus Põhjasõlmega on Mart Helmel Jääras opositsioonis Neptuuniga. Vastupidine, kus Lie on ühenduses Lõunasõlmega Jääras, on Kaja Kallasel
Marina Kaljurannal Lie Skorpioni teises dekaadis aspekte ühegi planeediga ei tee, on trigoon Karmaga Vähis. Sarnane seis, Lie Skorpioni teises dekaadis on Martin Helmel, kuid opositsioonis Merkuuriga ning trigoonis Saturniga Vähis. Marek Strandbergil Lie Kaaludes aspektitu. Rahandusminister Sven Sester, tema nataali Lie on Skorpionis ja aspekte planeetidega ei tee. Urve Palo Lie on 14 Neitsis, kui luisata, siis praktilistel ja läbimõeldud kaalutlustel. Tema käib kohut seoses praamiskandaaliga. Kalle Laanetil Lie 22 Kaaludes kvinkunksis Saturniga Kalades.

Mailis Reps, Lie koos Karmaga Kaksikutes opositsioonis Neptuuniga ja kvadratuuris Jupiteriga Kalades.Taavi Rõivasel asub Lie 27 Kaaludes ühenduses asteroid Achillesega. Manipuleerimine vale ja tõega võib temale valusasti lõpuks kätte maksta. Kaalude Lie ei suuda  otsustada, milline valik oleks tema meelest õigem. Olen tihti märganud, et Kaalude Päike on pidevalt kaalutlev ja kui vaja kiireid otsuseid, siis seda ei tule. On ka muidugi vastupidiseid tähelepanekuid.

Ene Ergmale Lie 28 vähis, midagi olulist aspektidena ei tee. Ka Arnold Rüütlil Lie ei ole esifoonil. Asub 28 Kalades kvadratuuris Merkuuriga Kaksikutes. Ehk on see aspekt temal, mis näitab laveerimist tõe ja vale piiril. NL liidu ajal ei saanud ju ka päris aus olla, pidi laveerima ja leidma see kuldne keskmine, mis ka Moskvat rahuldaks ning oma rahvale ka ausamana tunduks. Toomas Hendrik Ilves, Lie 8 Kaksikutes. Märk seotud ka luiskamise, keelepeksu ja vale väänamisega. Lõpuks tuli ikka välja, et abikaasana pettis oma naist teisega.

Ivari Padar, Lie 8 Lõvis. On vahele jäänud väikeste valedega, mis seotud põllumajandusega. Lie on trigoonis Merkuuriga Jääras. Jürgen Ligi, tuntud oma terava keelega, Lie 11 Veevalajas opositsioonis Uraaniga. Siit ootamatud väljaütlemised, isegi solvangud nii meedias kui otseeetris. Jaak Madison, Lie 0 Jääras kvadratuuris Musta Kuuga Amburi viimases kraadis. On tema suhtes olnud kaheldavaid asju. Ütlemised teravad, Merkuuril täpne kvinkunks Pluutoga Skorpionis. Igor Gräzin. Lie 10 Veevalajas täpne opositsioon Musta Kuuga. Samuti terava keelega, otsene ütlemine (Merkuur Jääras) ja pole ka valetamisel olnud aus.
EV valitsus asus ametisse aprillis 2015. Lie 19 Veevalajas opositsioonis Jupiteriga. Pooltõed ja poolvaled ja suurelt, on pea igapäevane asi. Räägitakse üht, tehakse teist. Sellisel moel küll rahva usaldust ei võideta. 

Sai äratoodud poliitikute üksjagu seise ja aspekte. Nende põhjal nüüd väita, et üks on aus ja teine mitte, seda ei saa ega tohigi teha. Keda aga kohus on pettuse või vale eest karistanud, siis nende puhul saab küll väita, et Lie`l oli oma osa täita ja asteroid näitas isiku kaardis seda negatiivsemat poolt.
Meil kõigil asub Lie mõnes märgis ja majas. Kas saame ise endale ütelda, et mina olen aus, pole kunagi valetanud. Ega ei saa küll. Ma ise pole samuti sellest patust puhas. Tagantjärgi mõeldes on ikka üksjagu olnud neid olukordi ja aegu, kui tuli valetad või siis tõde varjata. On inimesi, kes loomuslt pataloogilised valetajad. Huvitav oleks nende kaarte vaadata aga ei tea kedagi, kes selle määratluse alla käiks.

Suur suvi käes ja blogi teeb nüüd vaheaja. See aga ei tähenda, et mitte midagi enam kirjutistest ei ilmu. Kui tekib mõni põnev või oluline sündmus ja on inspiratsiooni sellest kirjutada, siis ehk midagi ka ilmub.
Seniks kõikidele ilusat suve ja kordaminekuid.

Kommentaare ei ole: