laupäev, 20. juuli 2013

Jupiter VähisJupiter Vähis: elu juur

Iga kaheteistkümne aasta järel läbib Jupiter sodiaagi madalseisu. Müstilises traditsioonis on see püha punkt tuntud kui „Elu juur“ ja selle astronoomiline asukoht Taevas on 0 kraadi Vähis, seesama punkt, milles leiab aset suvine pööripäev. See, et Jupiter pöördub tagasi Elu juure juurde, on imede ime, sest Maa ise sünnib uude elusse nendest samadest rakkudest, millest ta on moodustatud. Lubage mul, mu armsad lugejad, selgitada teile selle hiilgava planetaarse transiidi sügavaid ja heatahtlikke mõjusid.

Armu lained

Kui need sõnad teie meeltesse sisenevad, näeme me, et maailm on keset kõige intensiivsemat transformatsiooni-perioodi, mida me eales tundnud oleme. Märgid on ilmsed ja oma südametes me teame, et tagasiteed ei ole. Selle jumaliku transiidi lihtne tähendus on see, et meie elu alused taastatakse sellise suuruse ja ulatusega, mis võib tulla ainult Jumalalt. Kosmoses on taevane vähk alati olnud turvalisuse sümbol. Aeg on käes jumalikuks turvalisuseks, mis ümbritseb neid, kes Jumalat armastavad, Teda otsivad ja Teda teenivad. 26. juunil 2013 vallandusid maailmas Jumala armu lained!

Täiustunud õnnistus

Astroloogias on Vähil palju tähendusi, kuid täpsuse mõttes annan siin edasi need, mis saavad Jupiteri Vähis liikumise ajal kõige tugevamini õnnistatud: perekonna õiglus; vanemad ja lapsed; kodud ja elupaigad; emad ja kuulsad naised; vastsündinud; veel rajanev tööstus; varjupaigad ja kasuvanemad; lasteaiad; elukeskkond; pangandus; veeteed ja akveduktid; geeniteadus; okeanograafia; merebioloogia; väikerahastamine; eluaseme turg; kinnisvaraarendus; ujumine; sugupuu uurimine; ajaloo revideerimine; mõistatuste lahendamine; eelmiste elude paljastused; skandaalid; kõrgetasemelised juurdlused; võlad; immigratsioon ja naturalisatsioon; sotsiaalreform; ja mineviku tumedate elementide lõpetamine.

Värskendatud pered

Selle transiidi südamikus on inimperekond. Jupiter toob uusi algusi kõigile perekondadele läbi imeliste sündmuste, mis on seotud nendega, kes on meie sugupuus. Toimuvad ülesjuurimised ja murrangud nii, et perekonnad paigutatakse ümber kohtadesse ja olukordadesse, mis lubavad nautida ja luua suuremat turvalisust, mugavust ja võimalusi. Vabalt jagatakse laienemist, suurenemist, jõustamist ja kõrgendust nii, et meie globaalse ühiskonna ehituskivid, milleks on alati olnud perekond, täidetakse uue eluga ja jumaliku potentsiaaliga. Vaadake, kuidas perekonna seisund läbi selle transiidi, mis lõpeb 15. juulil 2014, hüppeliselt paraneb.

Jumalik minevik

Sügavamas mõttes on Vähk mineviku valitseja ja seega, kui Jupiter seda märki läbib, leiavad meid suured õnnistused, mis on alguse saanud minevikust. Mõnede jaoks tähendab see seda, et meie eludesse sisenevad uuesti inimesed minevikust, et võimaldada või anda tohutut tervenemist, kasvu, tarkust ja jõukust. Mõned pärivad varandusi, aardeid või pärandusi samal ajal kui teised õpivad kõige vaimsema väärtusega hindamatuid saladusi ja müsteeriume, mis on kadunud aegade liiva. Vähk on üsna müstiline selles mõttes, et me võime sealt leida mineviku elud, seega need, kes on käivad Teel, oodake raamatuid oma minevikust valgustama teie meelt ja uuendama teie identiteeti. Vanimatel hingedel on kõige rohkem saavutada ja jagada. Ilmutused ja imed, mis pärinevad sügavalt minevikust, on Vähi Jupiteri kõige hämmastavamad küljed; see on aeg, kui minevik jumalikult tagasi pöördub.

Juuli majesteetlikkus

Selle transiidi püha loomust võib tunda ja selle tunnistajaks olla juulikuu jooksul, kui moodustub majesteetlikult haruldane ja võimas kujund Jupiteri, Saturni ja Neptuni vahel. Astroloogias kutsutakse seda joondumist „Suureks vee trigooniks“, sest taevas moodustub kolmnurkne geomeetria kõikide vee majade vahel; Vähk, Skorpion ja Kalad. Selle kuu jooksul oleme me tunnistajaks ehtsatele imedele üle kogu maailma. Meie eludes on tegevuses sellised teemad: jumalikud transformatsioonid ja uuenemised; vaimsete tasude üleandmine; elumuutvate võimaluste manifesteerumine; suure rikkuse sisenemine; paradigmat nihutavad vahetused; tohutud võimu nihked; haigusest tervenemine; massiline vaimne ärkamine; väljaränne; jumalik ilmutus; inspiratsioon ja kinnitus; veele orienteeritud üleloomulik nähtus; ingellik sekkumine; elupäästev meditsiiniline kergendus; vaimustav müstiline ärkamine; selged märgid Jumalalt; taeva rääkimine; lastele suunatud imed; jumaliku ettenägelikkuse eksimatu taju. Me peaksime jumala ees kummardama, kui need sündmused toimuvad.

Maagia ja metafüüsika

Energeetiline keskkond, milles me varsti elama hakkame, on selles mõttes maagiline, et toimuvad asjad, mis trotsivad ratsionaalset seletust. Sünkroonsused ületavad kõik senikogetu. On praktiliselt võimatu eitada kõrgema jõu kohalolu, sest õnnistused avanevad läbi kogu aasta. Kuna kosmos on nii rikas vee-elemendi poolest, siis tähendab see, et meid kõiki jõustatakse võimsalt oma elusid transformeerima ja ideaalis, puhastuma ja ärkama kõrgemale teadvusele, arendama suuremat vaimsust, tervenema minevikust ja traumadest, vabastama enese saboteerimise ja tohutu kiirusega küllust manifesteerima. Võti on keskenduda elu veele, see tähendab kõigele sellele, kus seda püha elementi leida on. See nõuab teadmisi, kuid pidage meeles, et veest on nüüd saanud suur võti.

Türkiis ja ametüst

On kaks vääriskivi, mis - nende aktiivsete transiitide tõttu - on eriti kasulikud igale kodule või elamispinnale sellel planeedil: türkiis ja ametüst. Nende kahe vääriskivi kombineeritud energiad kindlustavad kodu vaimse rikkusega. See rikkus on sügav, mille nägemiseks on vaja teatud silmi, kuid ma tahan teile öelda seda: hoidke neid vääriskive kodus ja te õitsete tähelepanuväärsel viisil. Mida suuremad need on, seda parem, sest mass ja energia on proportsioonis. On väga mõistlik nendele pühadele kividele häälestuda, sest nad vastavad Jupiterile, Saturnile ja Neptunile. See kivide paar teeb imesid müstikute, metafüüsikute, spiritualistide, tervendajate ja teadlike perekondade jaoks kogu maailmas.

Ajalugu ja mõistatus

Kahtlemata pöörduvad meie mineviku sügavused meie juurde elumuutva plartsatusega tagasi. Tarkus, rikkus, õnnistus, tervenemine ja ülendamine, mis sellest tulevad, trotsivad mõistust. Ajal, kui Jupiter läbib Vähi märki, on ettekuulutusi, legende ja mõistatusi, mis avanevad ja tõestust leiavad. Mõned neist on seotud suurte vaimsete juhtidega või mineviku kujudega, kellest maailm tänapäeval harva mõtleb. Neid, kes on vaimselt kaugelearenenud, inspireerivad kauge tarkus ja tõde ammu unustatud sündmustest nii, et maailma tuuakse uued õpetused, mis pärinevad mineviku varjust. On nii palju seda, mida me õpime minevikust, oma esivanematelt ja vanadelt kommetelt, mis on aidanud meil saada nendeks, kes me oleme täna. Jumalikud traditsioonid kerkivad uuesti esile ja rikastavad meie olevikku ja tulevikku. Ajal, kui Jupiter läbib Vähi märki, on minevik tohutu õpetaja.

Emad ja matriarhid

Sodiaagis on koht emade ja matriarhide jaoks ja seda tuntakse kui Vähi maja. Kui Jupiter seda läbib, õnnistatakse meie emasid ja matriarhe erilisel viisil, mis lubab nende eludel rõõsalt kasvada ja avarduda. Igaühel meist on või on olnud ema ja kuigi mõned emad muutuvad aja jooksul tujukaks, ei unusta Jumal ühtegi head tegu ega ohverdust, mida ema on teinud selleks, et elu läbi tema keha ja väsimatu pingutuse edasi kulgeks. Nüüd on taevas aeg selleks, et need lugupeetud naised ja need, keda Saatus on nendega ühendanud, naudiksid parimaid suhteid ja elatist. Võimalus selleks on reaalne, sest need asjad toimuvad, kui me joondame oma mõtted, valikud ja teod nende jumalike energiatega. Seda aega ei tule enne uuesti, kui alles kaheteistkümne aasta pärast.

Lapsed

Ta ütles „armastage väikseid“, kui ta maa peal Kristusena kõndis. On ütlematagi selge, et lapsed on esimesed, kes selle transiidi armu nautida saavad. Iga laste eest hoolitsemisele suunatud vajadus ja soov manifesteerub jumaliku võimu läbi järgmise suveni. Vanematel oleks arukas panustada iga lapse elu täielikku parandamisse kodus ja jõuda oma maine kõrgemaletõstmisele ja armule Jumala juures. Nende elude kõige raskemad elemendid pühitakse varsti minema ja asendatakse olukordadega, mis edendavad nende kasvu, tervist, tervenemist, õppimist ja jõustamist. Häda neile, kes süütute laste vastu sel ajal tegutsevad, kui Jupiter Vähi märki läbib…

Tark investor

Juba astroloogia algusaegadest peale on inimesed seda kõrgemat teadmist kasutanud, et luua salapärast ja erakordset edu. Seda on saavutatud peamiselt läbi investeerimise sellesse, mis vastab Jupiteri transiidile. Teatud privilegeeritud ringkondades praktiseeritakse seda tänapäevani. Minu sooviks on, et selliseid teadmisi rakendataks vabalt kõigi inimeste poolt, et saavutada suurimat hüve. Universaalse rikkuse vaimus pakun ma järgnevaid alasid, millele tasub keskenduda neil, kes soovivad targalt investeerida Uude Maasse, rõõmustada Jumalat, ja teenida Jumalikke tasusid: lõpetada kodutus; väikerahastamine; vee puhastamine ja infrastruktuuri projektid; uued geeniteadused; kodu ja perekonna firmad; kinnisvara arendus; kodu omamine; perekonna kolimisteenused; laste arenduskeskused; fütoplanktoni ja vetikate kasvatamine; loomuliku sünnitamise teenused; vanematoetuse teenused; eralaenud ja vahendused; põhjaveekihi arendamine; veel rajaneva energia tehnoloogiad; võõrutuskliinikud; neuropaatiline rasedushooldus; üksikemade hooldussüsteem; vaktsiini teadlikkuse tõstmine; koduvägivallaga tegelemine; kommuuni projektid; tüveraku teraapiad; merebotaanika; ja austus naiseliku aspekti vastu, mis loob ja toidab elu.

Hoolitsus ja empaatia

On kaks erilist voorust, mis viivad iga hinge kiirema ülestõusmise poole, kui Jupiter läbib Vähi märki, need on hoolitsus ja empaatia. Kas pole sobilik, et just need voorused leiavad kodu Vähis ja et Vähk on uue elu maja? Kas laps võib kasvada hoolitsuseta? Kas last võib lohutada empaatiata? Jumala jaoks oleme me kõik lapsed ja kui ta meie eest Jumaliku empaatiaga hoolitseb, oodatakse meilt, et me neid samasid vooruseid oma perekondadele, mõjusfääridele ja maailmale parimal viisil, mida me suudame, edasi annaksime. Need, kes seda teevad, kistakse armus üles ja tõstetakse kõrgendatud rikkuse ja mugavuse staatusesse. Eriti pannakse proovile mehi, sest nende olemus on sageli vastuolus nende voorustega, mis neid kasvatasid, kui nad lapsed olid. Olge empaatilised ja hoolitsevad ja te tõusete Temani.

Inimlik motsioon

Kuigi emotsioone töödeldakse läbi mõistuse, tajutakse neid viisidel, mis ei tundu kuidagi mõistuspärased olevat. Selle transiidi ajal õpime me kõik läbi inimlike emotsioonide Jumalikke õppetunde. Kõikide õppetükkide võtmed keerlevad ümber nende konstruktiivse ja loomingulise kasutamise, nende muundamise ja metafüüsiliste mõjude. Emotsioon on väga reaalne jõud, mis võib põhjustada suuri mõjutusi ilmalikel ja üleloomulikel viisidel. Me kõik õpime seda erineval kogemuse tasandil, õpime, et tunne on maailm omaette ja et elu meisterlikkus nõuab emotsiooni meisterlikkust. Mõned on oma emotsioonide vangid ja läbi selle transiidi on neil suurepärane võimalus ennast oma pahedest vabastada. Teised loovad imelisi mõjusid segades kõrgemad emotsioonid heatahtlike taotlustega. Meid on loodud Vähis ja Vähis õpime me nüüd uuesti looma.

Saatus

Kuu hoiab Saatuse võtmeid ja kui Jupiter läbib Vähki, tuleb saatus esiplaanile. Augustis toimuvad suure ulatusega sündmused, mis toovad purustava löögi Paabeli süsteemile, selle esindajatele ja neile, kes kurjusega südames Maa peal kõnnivad. Laastamine pimeduse vastu on sel kuul laialt levinud ja kui te olete oodanud maailmas suurt läbimurret kinnitusena Jumala võimule ja sellele, et maailm tõepoolest on paremaks muutumas, siis pange tähele seda kuud ja jälgige sündmusi vaimse teadmisega. Need, kes kõnnivad ülespoole ja pärisuunas, näevad sel kuul õnnistusi, transformatsioone ja kõrgemale tõstmist; nende naeratuste, rõõmude ja hämmingu taga on Jumala allkiri. Keegi ei saa oma saatusest kiiremini joosta, see jõuab meile kõigile sel hilissuvel väga võimsalt järele.

Müstiliselt,

Astroloog Salvador Russo
Tõlkis Tiina Hoel

Kommentaare ei ole: