teisipäev, 24. november 2020

Ameerika täna ja homme - 3

 

Enne kui minna vaatma jaanuarikuu mustrit üks huvitav artikkel, mille lühikokkuvõtte tõlkis ja avaldas meie oma astroloog Irene. Ise olen selle artikli välja printinud kuid pole märkinud mis ajast see pärineb.........Artikli autoriks on B. Brady. Lühikokkuvõte oleks järgmine.... 1875.a. otsustati USA-s, et iga 4 aasta järel toimuvad presidendivalimised ühel kindlal päeval ja see on novembrikuu esimene teisipäev, mis järgneb novembri esimesele esmaspäevale, sidudes nii valimised Veenuse tsükliga. Iga 8 aasta pärast jõuab Veenus samasse punkti. Kalendris jäävad valimised 2-8 novembri vahele, jättes Päikese Skorpioni keskmistesse kraadidesse. Vaadates Päikese ja Veenuse tsüklit, saab Veenus valimiste ajal sattuda Kaaludesse, kus ta särab „hommikutähena“ või Amburisse, kus ta särab „õhtutähena“.

Hommikutäht soosib troonilolijat (alates 1900 on olnud 2 erandit – 1933 võttis Roosvelt vabariiklastelt presidenditooli ja 1981 tõukas Reagan troonilt demokraadid). Õhtutähe puhul vaadatakse, millist planeeti Veenus „valgustab“ ja luuakse sellega siis sümboolne seos kandidaatidega (kui võitis kindral Eisenhower, valgustas Veenus Marssi, kui võitis akadeemik Wilson, valgustas Veenus Jupiteri ja Merkuuri. Kui valiti Obama, valgustas Veenus Pluutot). Statistika näitab, et õhtutähega on partei vahetunud 10 korral, neist 8 õhtutähega. .......artikli lõpp. See on huvitav ja vajab pikemat kirjutust ning näiteid. Mõte on käima lükatud, peaasi,et ei ununeks ära.

Kongress peaks valimised võitnud presidendi ametlikult kinnitama ja välja kuulutama 6.jaanuaril 2021 (neil siis on veel 5.jaan.). Sel päeval teeb Kuu Kaaludest keskpäeval kvadratuuri eesseisva Kuuloomise kraadiga Kaljukitses (23 cap).Päeva Päike teeb opositsiooni riigi Päikesega. Merkuur teeb täpse ühenduse riigi Pluutoga. Marss on Jäära viimases kraadis, 20.jaanuaril on ta aga vandeandmise hetke Kuul.

Inauguratsioon peaks toimuma 20.jaanuaril kell 12.00. Kes ka oleks president aga tema valitsemine saab olema raske ja palju tuleb teha keerukad otsuseid.Selles pole midagi uut. Nii on alati olnud. Esile tuleb mingi mineviku asi, probleem – transiitsete Saturni ja Jupiteri ühendus riigi Kuu lõunasõlmega Veevalajas.Neptuun kvadratuuris Kuu sõlmedega. Ilmsiks tuleb mõni superpettus ja seda juba enne 20.jaanuarit.Seotud valimistega. Marsil täpne ühendus Uraaniga Sõnnis. Ootamatu jõuline käik?


 

Kindel kardinaalne rist. Kõik planeedid horisondi peal. Kuu viimane aspekt enne Jäära märgist lahkumist oli kvadratuur Pluutoga. Midagi head see ei pruugi kaasa tuua.  Sõnni sisenedes on esimene aspekt kvadratuur Päikesega Veevalajas. Kuu järgmine aspekt oleks kvadratuur Saturniga, seejärel järgneks ühendus Marsi ja Uraaniga Sõnnis..

Jätkuvalt ei mainita Kaljukitses olevate planeetide kõrval Arawn tähtsust. On ta ju samaväärne nagu Pluuto ja Orcus. Lisaks juurde hiljuti märki sisenenud Quaoari ja Ixioni. Kõik need maailma hädad ja tegemised on tingitud just Kaljukitse asuvate taevakehade ühendustest ja Marsi aspektist neile. Mundaanis  loetakse taevakehade ühenduseks juba seda kui nad on ühes ja samas märgis. Seega on Kaljukitses vägagi suur ja oluline taevakehade energeetiline konsentratsioon ja võimas energiline kooslus.Kaljukits on ülekoormatud. See siis on peamine tegur hetkel maailmas toimuvale.

Siinkohal tooks ära ka Ameerika mandriga seotud mütoloogia esindajad, mõned neist mis olulisi aspekte teevad. Ehk need viitavad millelegi olulisele. USA radiksis on asteroid Illapa ühenduses AC-ga Amburis. Päikesel täpne ühendus Cavaga Vähis. Inca ühenduses Pandoraga Sõnnis.

Inauguratsiooni kaardis on kõige huvitavama tähelepanu all Kaljukitses asuvad mütoloogia esindajad. Nendeks on Illapa ühendus Patriaga, Veenuse ühendus Cava ja Taguacipaga, Kenose ühendus Hybrise ja Pluutoga ning Huitzilopochtliga.

Kaaludes on Camillal ühendus Norwaniga ja Kalades on Inti ühenduses Caesariga. Asteroid Cava on minu silmis hetkel oluline tegur. Ta on riigi Päikesega ühenduses ja nüüd jaanauris teeb ühenduse Kaljukitses Veenusega. Mõlemil juhul on ta märkide 13 kraadis! Cava on seotud Peruuga, kuidas ta nüüd selles tähtsas asjas 20.jaanauril tähtsust omab, ehk ei omagi ja on lihtsalt seotud kuna om mandri ajalooga kinnistatud.Või siiski on Cava millegi mõstmise võti.Midagi võib olla seotud sellega,et Peruus novembris lühikese aja jooksul vannutati ametisse mitut presidenti. Järsku midagi sellist toimub ka USA-s??Fantaseerida vast ikka võib või kuidas?

Ameerika mütoloogilistest asteroididest olen kirjutanud lähemalt detsembris 2016. Pealkirja all uued maailma asteroidid saab lühidalt teada nende printsiipidest. http://valor-tahetark.blogspot.com/2016/12/vahe-tuntud-aga-nad-samuti-tegevad-2.html

Inauguratsiooni kaardis on Jupiter/Pluuto keskpunkt on 1.03 Veevalajas ühendus Päikesega. Kõik kolm on võimu ja valitsemise esindajad.

Päike/Uraan keskpunkt on 18.35 Kalades ühendus Neptuuniga

Kuulomine enne vande andmist toimub 13.jaanuaril ja seda Pluuto peal. Pluuto on nii massid kui võim ja transformatsioon.

Pean oluliseks ka seda,et transiitne Must Kuu Sõnnis teeb täpse ühenduse riigikaardi Teharonhiawakoga. Uraan ka jääb lähedale. Ükskõik millist Ameerika olulist sündmust ka vaatad on alati Teharonhiawako kaasamängija.

20.jaanuaril kell 12.00 Washingtonis hetke MC on 26.15 Kaljukitses ja Pluuto 24.50. Vahe on 1.40 kraadi. Võiks pakkuda,et poolteist aastat peale presidendi vannutamist (kevad 2022) juhtub midagi, mis muudab kogu olustikku. Või siis mitte poolteise aasta pärast vaid juba lähikuudel.

Jaanuari peamisel päeval kui nii võib öelda, asub Bida 27 kraadi Veevalajas ühenduses Damoclesega ja Camilloga. Harris 13 kraadi Kaaludes, olulisi aspekte ei tee. Camilla 25 kraadi Kaaludes kvadratuuris Pluutoga. Hybris 24 kraadi Kaljukitses ühenduses Pluutoga ja asub 13.jaanuaril 2021 toimunud Kuuloomise kraadis.

Juhul kui 20.jaanuariks võitjat välja ei kuulutata, siis saab presidendiks Esinduskoja esinaine Nancy Pelosi ! Päikesemärgilt Jäär,trigoonis Pluutoga. Kuu Skorpionis opositsioonis Veenus, Uraan ja Patria ühendusega.

USA kaarti järgides on oodata transiitse Neptuuni opositsiooni radixi Neptuuniga Neitsis. See juhtub juba kevadel 2021. Täpne on mai algul. Samas teeb transiitne Neptuun kvadratuuri riigi Marsile Kaksikutes. Marss ise on Vähis ühenduses riigi Veenus-Karma-Jupiter ühendusega ja kvadratuuris riigi MC-ga Kaaludes. Siit ootan mitut võimalikku sündmust. Oletan, et Bideni asepresident, juhul kui Biden on riigipea, asub presidendi asemel tema kas kehva tervise või lahkumise pärast taevastele maadele. Teine variant oleks valitsuse kukkumine, seda viitab Veenuse MC märgi valitsemine. Kolmas variant, kui president on Trump, siis puudutab see aspekt Ameerika finantsmaailma sündmusi. Neid ridu kirjutasin novembri keskel kui polnud veel ametlikult teada, kes ikkagi sai presidendiks.

Kandidaatide ja riigi kaartide ülevaates ei puudutanud teisi prognoosi meetodeid peale transiitide, progressiivsust ega solaare, lunaare. Huviline saab seda ise oma rõõmuks teha.

 

järgneb...

Kommentaare ei ole: