teisipäev, 17. november 2020

Ameerika täna ja homme - 2

 

Oletame,et presidendiks sai Biden ja asepresidendiks Harris. Vaatame, mida näitab taevas nende horoskoopides.Seda artiklit koostades polnud veel ametlikku kinnistust võitja suhtes. Meedia järgi võitis Biden.

Meedia kirjutas, et Joe Biden tahtis juba lapsepõlvest saati saada presidendiks. Peab kohe ette ütlema,et tal on tõesti võimule viitavaid horoskoobi elemente küllaltki palju. Hinnake ise, toon ära mõningad detailid. Peamise analüüsi teeb igaüks ise kui huvi ja soovi on:

Joe Biden

Kaljukitsesse on koondunud võimu ja pühendumist sümboliseerivad asteroidid – Patria, King, Narcissus, Fanatica ja Kleopatra. Et ta on võitleja tüüp, sellele viitab Bellona ühendus Päikesega Skorpionis. Päikese trigoon Jupiteriga lisab nii tuntust, maailmavaadet kui võimuiha. Asteroidid America ja Karma on koos Kaaludes + Ixion (karmaratta esindaja). Bideni Kuu on kujundi saatuse sõrm tipuplaneet, aluse teevad Neptuun ja Veenus. Neptuun kujundis ei ärata erilist poolehoidu, äratab kahtlust. Planeedist on tihti raske aru saada ja ta võib lükata inimese valele teele. Neptuuni ja Veenuse omavaheline sekstiil annab hea kujutlusvõime. Kas ka rahaga ausalt läbi käimisel? Olid  jutud,et ta oli seotud Ukraina mingi finantsskandaaliga. Elame kuulujuttude maailmas aga vanasõna ütleb, et kus suitsu seal tuld. Mine siis võta kinni kus see tõde on. Transiitne Neptuun praegu teeb ühenduse horoskoobi IC-ga Kalades.


 

Enamikel USA presidentidel on Neptuunitagune asteroid Teharonhiawako oluliselt esindatud, teeb aspekte isiklike planeetidega. Bidenil seda ei ole, on ainult Teharonhiawako opositsioon Saturniga aga see põlvkondlik seis. Kamalal on vähemasti Teharonhiawakol ühendus Caesariga Kaljukitses. Kuid Bidenil asub Teharonhiawako USA tõusumärgi ehk AC-ga ühenduses.

Esimene Ühendriikide president oli G. Washington - Teharonhiawakol täpne sekstiil Kuuga ja kvadratuur Neptuuniga. Veel on opositsioon Musta Kuuga.
Teine president oli John Adams - Teharonhiawakol seskvadrant (135) Päikesega, poolsekstiil Kuuga, trigoon Veenusega, kvintiil Jupiteriga, kvadratuur Uraaniga, bikvintiil Pluutoga, sekstiil Chironiga.
Kolmas president oli Thomas Jefferson - Temal on väga suured teened Ameerika ajaloos. Teharonhiawakol on konjunktsioon Merkuuriga Kalad/Jäär piiril. Poolkvadratuur Veenusega, kvinkunks Saturniga, seskvadrant Pluutoga.

Ronald Reagan – Teharonhiawako 2 Skorpionsis – sekst. Marsiga, trig. Veenusega, oposit. Saturniga
Georg H.W. Bush – Teharonhiawako 17 Skorpionis – täpne trig. Veenusega, kvad. Neptuuniga, poolsekt. Kuuga.
Bill Clinton – Teharonhiawako 15 Amburis – täpseid aspekte pole, on põlvkondlik trig. Pluutoga.Tema on ka ainus, kellel pole Teharonhiawakol aspekte lähiplaneetidega.
Georg W. Bush – Teharonhiawako 16 Amburis – oposit. Päike-Uraaniga, täpne kvink. Veenusega ja sekst. Jupiteriga
Barac H. Obama – Teharonhiawako 4 Kaljukitses – kvink. Kuuga, kvink. Merkuuriga, oposit. Veenusega ja trig. Pluutoga.

 

Meeldetuletuseks, mis on Teharonhiawako (maisi jumal) : Mõned tema arvatavad märksõnad oleksid – optimism, inspireeriv, vaimne teadlikkus, loovus, takistuste ületamine, uuenduslik ja innovaatiline, oma ajast ees, individuaalsus. Negatiivne on – kui ei lähe ootuspäraselt, siis rikub reegeleid, naiivsus, isiku lõhestatus, vahel täielik mässaja, ootamatud takistused võivad esile kutsuda põhjalikke katastroofe. Teharonhiawako alla käib lepingute ja kokkulepete tegemine, rassilised küsimused, ekspeditsioonid, rakustruktuuri jagunemine ja süntees.

 

Asteroid Bida sobiks esindma Baidenit. Asub horoskoobis 3 kraadi Lõvis ühenduses Pluutoga. Jaanuari tähtsal päeval asub 27 kraadi Veevalajas opositsioonis horoskoobi Chironiga Lõvis tehes ka täpse kvadratuuri mehe Päikesega.Asteroid Harris on tema nataalis 9 kraadi Lõvis ühenduses Pluutoga.

Huvitav seis ka see,et Joel on kinnistäht Regulus nataalis 29 kraadi Lõvis ühenduses Chironiga, siis inauguratsiooni ajal on Regulus 0 kraadi Neitsis tehes ühenduse Bideni Kuu põhjasõlmega.

Kamala Harris

Asepresident Kamala Harris on samuti tugeva kaardiga. Neitsis Uraani, Pluuto ja Veenuse ühendus. Uraan-Pluuto ühendus on põlvkondlik seis. Väga paljudel edukatel isikutel on just selline seis. Temal veel juurde Veenus, praktiline finatside kasutamine.Riietuses eelistab praktilist ja rangemat joont. Võitleja energiat annab Marsi ühendus Bellona ja Agamemnoniga Lõvis. Jupiteril ühendus Patriaga, sügavalt oma maa patrioot või siis natuke liialdust sellega. Päikesel ühendus Ixioni ja Hidalgoga Kaaludes.Ehk see ühendus viitab varasema elu karmalisele seigale, oli samuti võitleja kelle teekond jäi lühikeseks ja ülesanne pooleli.Nüüd siis tuli siia maailma poolelijäänud programmi jätkama.


  

Minu silmis ta natuke püüab rahvale end liialt peale suruda, teeb seda tavakäitumisest erinevalt. Sellele viitab asteroid Narcissus 8 kraadi Kaksikutes, kõneleb eneseeputmisega seda suhtlemise vallas. Ja tema see asteroid langeb riigi Uraanile. Lisaks asteroid Psyche teeb ühenduse tema Narcissusele Kaksikutes! Tuntuse tagab Varuna täpne ühendus Jupiteriga + Kuu ja Patria ning see energeetiline ühendus seotud kinnistähe Algoliga. Asteroid America Kaaludes kvadratuuris Teharonhiawako ja Caesariga Kaljukitses. Kamila kaardis asub Bida 26 Amburis ühendus naise DC-ga ja ka Kuu lõunasõlmega. Jaanuaris teeb transiitne Bida täpse ühenduse Kamala Saturnile.

Naise horoskoobis on asteroid Camilla 23 Kaljukitses tänase Pluuto mõju all. Ja jaanuaris asub ta 25 Kaaludes tehes trigooni tema Saturnile ja kvinkunksi tema Kuule Sõnnis. Asteroid Camillo on horoskoobis 19 kraadi Skorpionis ühenduses Neptuuniga. Jaanuaris asudes 25 Veevalajas teeb läheneva ühenduse tema Saturniga ja kvadratuuri Kuu-Jupiter ühendusele. Seega mõlemad asteroidid Camilla ja Camillo on tugevasti seotud ja tegevad.

Uhkuse ja ülbuse jumalanna Hybris on kaardis 6 kraadi Kaksikutes retros tehes opositsiooni Junole. Tegu suhete ja kommunikatsiooni normaalste suhete pingetega. Jaanuaris on Hybris ühenduses Pluutoga ja teeb samas ühenduse ka tema horoskoobi Camillaga.

Kui veel otsida Kamale sarnase nimetusega asteroide siis sobivamad oleksid Kama, mis tema horoskoobis asub 6 kraadi Kaaludes täpses ühenduses Americaga. 20.jaanuaril on ta koos Marsi ja Uraaniga ning Musta Kuuga  Sõnnis. Asteroid Kamagari asub nataalis 25 Kaaludes ühenduses Päikesega. Jaanuaris on ta 1 kraad Lõvis tehes ühenduse nataali Harrisega. Asteroid Kamil on 5 kradi Amburis ühenduses Junoga. Jaanuari aga Skorpionis tehes ühenduse nataali Neptuuniga.

Bidenil asuvad Camillo 23 kraadi Skorpionis ühenduses Merkuuriga ja Camilla on 18 kraadi Kaaludes kvadratuuris tema Kleopatraga Kaljukitses. Hybris on 17 Skorpionis ja võib lugeda, et on ühenduses Camilloga. Jaanuaris teeb Camillo 25 kraadi Veevalajas ühenduse tema Damoclesega ja kvadratuuri nataali Päikesega. Camilla 25 kraadi Kaaludes  omakorda teeb kvadratuuri nataali Jupiteriga ja poolsekstiili nataali Päikesega. Mõlemad C asteroidi vandeandmise päeval siis omavahel täpses trigoonis. Nataalis on Harris 28 kraadi Vähis kvadratuuris tema Päikesega. Sekstiilis Kuuga.Kogu see asteroidide osalus ja mõjusfäär peab midagi olulist tähendama!?

Kaart kõneleb, et naine on minu arvates üsna karm, võimuahne, kohati õel. Samas võitleja tüüp. Leebe ja malbe naisega küll tegemist ei ole. Poliitkasse pürgia ei saagi olla pehme ja malbe.Karm maailma ei lase enda sekka õrnakesi. Vandeandmise päeval teeb Neptuun opositsiooni tema nataali Veenusega. Kuu teeb täpse opositsiooni tema Päikesele.

 

järgneb...

Kommentaare ei ole: