esmaspäev, 7. august 2017

Marss ja sõda - 18Stalingradi lahing algas 23.08.1942 – 2.02.1943. Marss 13 kraadi Neitsis. Päike ühenduses Stalingradiga Lõvi viimases kraadis. Arawn ühenduses Põhjasõlmega ja Pax`ga (lahing rahu nimel) Neitsis. Must Kuu Kaksikute viimases kraadis opositsioonis Lysitrataga Amburis.Lahingu Marss Neitsist tegi täpse opositsiooni riigi Marsile

Saksamaal ei jagunud piisavalt mehi, et alustada 1942.aasta suvel pealetungi kogu idarindel. Seepärast langetas Hitler otsuse, et väeüksused jäävad põhjas ja tsentris kaitsele, lõunas aga asuvad rünnakule ja vallutavad naftarikka Kaukaasia. Pealetung, mis sai nimeks operatsioon Blau, algas 28.juunil 1942.a. Augusti viimaseks nädalaks oli sakslaste edasiliikumine Kaukaasia poole peaaegu lakanud – mitte ainult varustusliinide venimise, vaid ka selle tõttu, et Hitleril tekkis kinnisidee linna suhtes, mis kandis Nõukogude diktaatori nime. Marss 28.juunil asus 9 kraadi Lõvis kaugenevas ühenduses Pluutoga sekstiilis Uraaniga Kaksikutes. Marss lähenes Hitleri Saturnile. Saturn oli ületanud tema Neptuuni ja Pluuto Kaksikutes ja Must Kuu samuti ületanud tema Musta Kuu Kaksikutes.

Stalingradis saksa vägede piiramisrõngasse võtmine toimus operatsioon Uran nime all. Operatsioon algas 19.novembril 1942.a. Viie päevaga oli sakslaste VI armeeüksus koos juhi kindral Friedrichvon Paulusega piiramisrõngasse võetud. Marss 12 kraadi Skorpionis kvadratuuris Pluutoga Lõvis. Päikesel opositsioon Uraaniga Kaksikutes. Neptuunil ühendus Pauluse Päikesega Kaaludes.
Stalingradi lahing lõppes lõplikult 2.02.1943.a. Lahingu tulemusena tõi see sakslastele kaasa murrangulise tähtsusega strateegilise kaotuse idarindel. Marss 4 kraadi Kaljukitses ühenduses Moskvaga olles kujundi Saatuse sõrm tipuplaneediks. Aluse teevad Saturn-Uraan ühendus Kaksikutes ja Pluuto Lõvis  

                                                                                                                                                                    Stalingrad ühenduses Neptuuniga Kaaludes. Veenusel ühendus Lysitrataga Kalades olles kvadratuuris Saturn-Uraaniga. Lahingu tegi tuntuks ja talletas kauaks rahva mällu Varuna ühendus Russiaga Jääras. Isamaasõja puhkemisel asus Stalingrad ühenduses Päikesega Vähis.
Lahingu lõppemise Marss, Kuu ja Moskva sisuliselt samas kohas kus on N. riigi Päike-Moskva ühendus Kaljukitses. Päike ühenduses riigi Damoclsega Veevalajas.Lahingu lõpu Päike Veevalajas ühenduses Saksamaa Päikesega  Lahingu lõpu Russia ühenduses Saksamaa Uraaniga Jääras  Lahingu lõpu Russia täpselt Barbarossa Mustal Kuul Jääras

10.septembril 1942.a. Päikesevarjutus 17 kraadi Neitsis. Sinna kraadi tegi lahingu lõpu Jupiter-Musta Kuu ühendus sekstiili. Lahingu lõpu Kuu N.Liidu Päikesemärgis.
Hitler ülendas 30.jaanuaril 1943.a. Pauluse feldmarssaliks (ükski Saksa feldmarssal ei olnud kunagi alistunud), kuid järgmisel päeval Paulus ja tema vägede riismed alistusid. 31.jaanuaril Marss 3 kraadi Kaljukitses kvadratuuris Neptuuniga. Jupiteril täpne ühendus Musta Kuuga Vähis  Marss oli ületanud Pauluse Marsi tehes kvadratuuri tema Päikesele.Kuu tema Lõunasõlmel Amburis Saturn tema Neptuunil KaksikutesMarss lähenemas Hitleri Kuule Kaljukitses Saturn ületanud tema Pluuto Uraan täpselt tema Neptuunil Kaksikutes 

Harkov
Stalingradi katastroofiga samal ajal alustas Punaarmee mitme pealetungiga edasiliikumist läände ning purustas sakslaste rindejoone. 11.veebruaril andis Hitler Saksa vägedele käsu hoida sissepiiratud Harkovi linna iga hinna eest enda käes. Nii Saksa kui N. Liidu Harkoviga seotud sõjajuhid tegid mitmeid valearvestusi ja tulemuseks oli see, et Punaarmee taganes ja sakslased said linna oma valdusese. Saksa vastupealetung päästis kogu idarinde lõunasektori kokkuvarisemisest. 14.märtsil olid kokkupõrked Harkovis lõppenud ja linn jälle sakslaste käes. Marss 4 kraadi Veevalajas trigoonis Uraani ja Neptuuniga.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Nii, mis oleks nüüd pikka Marsi seeria kokkuvöte? Millised seaduspärasused tekkisid?. Oleks hoopis huvitavam lugeda. Need tagantjärgi tarkused ei loe. Nende oldud asjade järgi saab ju tulevikku ette öelda ka ju, eks ju! Miks eesti astroloogid seda ei julge. Kas eesti astroloogid töesti ei suuda midagi tarka välja lugeda oma süsteemidega, miks siis ometigi. Näiteks lugesin vanu saksakeelseid arvutusi selle aasta kanstleri valemise kuupäeva kohta. Juba aastaid tagasi teati, et see on 24. septembril. Tähtede seis näitas seda. Asi lihtsalt selles, et Saksas pole kindlat nädalalöppu septembris vöi oktoobris, millal valimised toimuksid. Kas eesti astroloogidel pole auahnust tähtsaid asju maailmas ise ka oma süsteemidega välja pakkuda. Vöi on öpitud süsteemid valed? Vöi kursustel raha eest öpetatakse umbluud? Tekib küsimus. Lühidalt - sooviks lugeda ja kaasa elada blogile, mis on elust enesest ja kaasaegne.

Valori tähetarkus ütles ...

Tundub, et Sa pole rahul blogis ilmuvate artiklite teemaga. Kirjutan siiski sellest, mis mind ennast huvitab, lootuses, et ka kedagi teist sama teema huvitab - sõjad, looduskatastroofid, terror ja asteroidide osast sündmustes jms. Eesmärk on välja tuua asteroidide kõiksugused seosed, sündmuste kordused ajaspiraalil. Tutvustada nime saanuid asteroide. Marss ja sõda teema pole veel jõudnud lõpusirgele. Kui teema läbi saab, siis püüan ka lõppkokkuvõttes teha mõningad järeldused ja asi kokku võtta. Mõningaid järeldusi sai mainitud ka jooksvalt artikli sees. Miks näiteks Venemaa on sageli alustanud lahinguid ja sõdu siis kui Marss liigub Neitsis. Miks USA on sekkunud siis kui mõni planeet tema radixi Uraanist või Marsist üle läheb.
Tagantjärgi tarkused loevad küll. Ajalool on kombeks end korrata, seda uuel tasandil. Kirjutasid, et ...miks Miks eesti astroloogid seda ei julge. Kas eesti astroloogid töesti ei suuda midagi tarka välja lugeda oma süsteemidega, miks siis ometigi......ja veel ..... Kas eesti astroloogidel pole auahnust tähtsaid asju maailmas ise ka oma süsteemidega välja pakkuda. Vöi on öpitud süsteemid valed? Vöi kursustel raha eest öpetatakse umbluud? ..... Pöördu sellega nende endi poole. Mina ei esinda teisi meie astrolooge ja nende tegemisi, tegemata jäänud asju ja seisukohti ning ei hakka kritiseerima ega lahkama tiste tööd. Omavahel me ikka arutame nii mõndagi sündmust või prognoosime lähiaega. Aga kuna ühiskond ei aktsepteeri astroloogiat kui teadust, siis avalikult paljud astroloogid ei avalda oma nägemusi. Mõned seda siiski ka teevad, meedias on prognoose ja ülevaateid olnud. Kommentaarid neile on enamasti negatiivsed ja vägagi halvustavad. Miks siis peakski laskma end solvata?
Mida Sa täpsemalt mõtled selle sooviga.... lugeda ja kaasa elada blogile, mis on elust enesest ja kaasaegne. Too palun mõni näide blogi artiklist, mis Sulle suuremat huvi pakkus ja rohkem huvi äratas. Kui ei tea ajalugu, siis ei saa ka tulevikku ette prognoosida. Astroloogilised viited ajaloos toimunule aitavad edasist taevamustrit paremini näha.Leida seoseid mineviku ja tuleviku vahel.
Lugupidamisega
Valor