pühapäev, 11. september 2016

Euroopa Liit - 4Üheks suureks pingekoldeks on Türgi. Riigipöörde katse kohta on palju eriarvamusi, kes ikkagi korraldas ja kes mitte. Oli see eelneva kokkuleppe kokkumäng või miski muu? Ka suht kiire leppimine Venemaaga allatulistatud sõjalennuki pärast tekitab hulga küsimusi. Küsimusi rohkem kui vastuseid. Türgi kaardis oli sel suvel pilt selline. Riigipöörde päeval 15.juulil tegi transiitne Neptuun ühenduse riigi Lõunasõlmele ja ka Uraanile, asudes nende kahe vahel. Kui mängus Neptuun, siis ei saa milleski kindel olla. Kahtlasi tegemisi ja ütlusi on raske eristada tõest. Transiitne Marss täpselt riigi Jupiteril Skorpionis. Marss oli ka siis täpses ühenduses riigi Jupiteriga kui 28.juunil toimus Istanbuli lennijaamas terroriakt, milles hukkus 36 inimest ja viga sai üle kahesja inimese. Transiitne Päike trigoonis riigi Jupiteriga ja kvadratuuris Saturniga. Uraani täpne vastasseis riigi Merkuurile. Transiitne Must Kuu ühenduses võimu tähistava Hidalgoga Skorpionis. Transiitne Lucifer ühenduses riigi Põhjasõlmega Neitsis.Muutusi riigis on oodata läbi transiitse Saturni, kui ta direktiivses liikumises teeb kvadratuuri riigi Uraaniga Kalades. Neid muutusi on juba praegu kuulda ja näha. Ja need muutused ei ole enamasti positiivsed. Täpne kvadratuur toimub 2016.aasta oktoobri neljandal nädalal. Praeguse riigipea Erdogani kaardis oli riigipöörde ajal transiitne Kuu tema nataali Kuul ja lähedal ka Marsile. Pinget lisab Saturni kvadratuur nataali Merkuur-Veenus täpsele ühendusele Kalades. Ees ootab teda Jupiteri ühendus Musta Kuu ja Neptuuniga Kaaludes ning 2017.aastal Pluuto opositsioon nataali Uraaniga.

Prantsusmaa kõrval Euroopa Liidu saatuses on tähtis koht Saksamaal ja tema kantsleril. Ühinenud Saksamaa kaart (3.10.1990) on samuti transiitidega seotud. Juba 2016.aasta oktoobri lõpus transiitne Jupiter teeb ühenduse riigi Päikesega. Üsna sarnaselt nagu toimub Prantsusmaaga. Kahe riigi sünnipäevade vahe ainult kolm päeva. Ehk jagavad nad ka ühesugust saatust? Transiitne Pluuto varsti ühenduses riigi Saturniga (2017 veebruar). Sama aasta sügisel toimuvad Saksamaal parlamendi valimised! Ei tahaks uskuda, et praegune kantsler uuesti võimule jääb. Rahvas on Merkelist tüdinud, pettunud ja väsinud. Tema suur liberaalsus ei ole midagi head kaasa toonud. Kuigi kirjutatakse, et pool Saksamaa elanikkonnast pooldab Merkelit, tema tegevust ja poliitikat.

Merkeli kaart. Teda ootab taeva poolt ees mitmeid olulisi seise. Kasutan kaarti, mis tehtud kell 18.00 ajale (17.07.1954. Hamburg). Aga on selle kellaaja suhtes ka kahtlejaid. Pakutud on 18:10, 18:34. Veel on pakutud aegu: 08: 22 ja 20:52. Olen kohanud ka kaarti, mis tehtud 15.51 ajale. Kui võtta esimene variant (18:00), siis veel sel aastal Jupiter jõuab tema MC-le (2016/17 aastavahetusel). Ja Saturn jõuab AC-le 20.novembril 2016. Marss jõuab enne Saturni AC-le, juba septembris. Pluuto praegu istub tema Põhjasõlmel! „Tulge aga kõik õhtumaale“ ja „Me saame hakkama“loosungid sai vast alguse siis, kui Pluuto tegi opositsiooni tema Jupiterile. Kui pole kindlust, millist aega võtta, siis ei jää muud üle kui leppida kosmogrammiga. 

Merkeli karm ja paindumatu reeglite järgimine on seni aidanud liikmesriike ohjes hoida. Tema puuduseks on aga oskus mitte tunnistada vigu ja seejärel kurssi muuta. Ta on korduvalt kinnitanud, et pagulaste ja terrorismi vahel pole seost, kuid hiljem siiski on möönanud, et side nende vahel siiski on. Algselt sai ta kiita põgenike vastuvõtmise eest aga hea ei tule ilma halvata. Midagi sellest siiski on õppust võetud ja viga tunnistatud. Eks see ole ka seotud 2017.a. valimistega. Tal tuleb rohkem hakata tegelema Saksamaa siseprobleemidega, mitte riigiväliste asjadega. Immigratsioonivastaste ja paremäärmuslaste jõudude populaarsus aina kasvab ja seda ignoreerida kuidagi ei saa. 4.septembril toimunud kohalikel Merkeli koduliidumaal toimunud valimistel kaotas  Merkeli partei konservatiividele. Oluline märk!

Astrofoorumites on juhitud tähelepanu ka Merkeli sünnikuupäevale – 17.juuli, Päikese sodiaagikraadile. Ajaloost on sel päeval teada: 709 e.m.a. esimene kirjeldus täielikust Päikesevarjutusest, hiinlaste kirjeldus.  1917.a. Briti kuninglik perekond võttis Esimese maailmasõja aegses saksavastasuse puhangus Saxe-Coburg-Ghota asemel Windsori nime. 1918.a. öösel tapeti Nikolai II ja tema perekond. 2014.a. Lennuki Boeing 777 Amsterdam-Kuala Lumpur allatulistamine. Veel on kusagilt meelde jäänud, et Saksamaa kantsleritel on tihti Põhjasõlm I majas. Vaatasin 12 kantselri kaarte ja leidsin, et ega ei ole küll. Põhjasõlm I majas on Adenaueril, Kohlil, Merkelil. Järsku mõeldi seda väites, et just tugevatel kantsleritel on see nii. Kahtlemata olid Adenauer ja Kohl vägagi tugevad ning karismaatilised isiksused. Merkelit on süüdistatud aga väheses karismaatilisuses.

Suurbritannia ja Iirimaa Ühendkuningriigi kaardis (1.01.1801) on lähiajal oodata transiitse Jupiteri ühendust Uraaniga ja seejärel ühendus radixi AC-ga. Kuigi jutud, et riik vormistab EL-st väljaastumise alles 2019, võib oletada, et see siiski toimub varem. Kui aga peaks juhtuma, et alles 2019 Suurbritannia lahkub, vormistab lõplikult EL-st lahkumise, siis sella aja seis selline. Oletame, et toimub see 1.detsembril 2019. Siis Saturnil ühendus Pluutoga Kaljukitses (21-22 kraadi). Päike ja Jupiter Lõunasõlmel. Siiski oletan, et lahkumine toimub varem, siis kui Saturn on Liidu Uraan-Neptuuni täpsel ühendusel või siis veidi hiljem. Saturn on Kaljukitse 18-s kraadis 2019.aasta märtsis. See võib toimuda ka siis kui Uraan siseneb Sõnni märki (2018 mai) või siis tema teistkordsel lõplikul sisenemisel Sõnni (märts 2019). On kuidas on, peaks selge olema, et lähemad kolm aastat saavad olema olulised ja pöördelised tervele Euroopa Liidule.

Märtsis 2017 transiitne Pluuto teeb Briti kaardis vastaseisu Kuuga. Sarnane Prantsusmaaga seis. See ei saa olla lihtsalt kokkusattumus. Britid on algusest saati olnud Euroopa Liiduga rahulolematud. Leitakse, et nende panus liitu on liiga suur, kasu aga vähem kui loodeti ja tahetakse. Seda rahulolematust ja edasist käitumist näitab Liidu kaardis ka asteroid London, mis esindab siis tervet riiki, täpne opositsioon Uraaniga. Brexit ju oli ikka ootamatu küll. Liidu võimu masside üle näitab Marsi ja Pluuto täpne ühendus Skorpionis, mis opositsioonis Kuuga. 

Kõige selle valguses on esile kerkinud ka Shotimaa Suurbritannia koosseisus olemine. On eeldatud, et sellealane referendum või Shoti parlamendi otsus võib tulla jaanuaris 2021. Shotimaa ühinemine Inglismaaga toimus 1.mail 1707.a. Näiteks 25.jaanuaril 2021.a. on transiitsed Päike, Jupiter ja Saturn omavahel ühenduses Veevalajas, tehes opositsiooni Shoti parlamendi (1.05.1707) Jupiter-Uraan ühendusele Lõvis. Transiitsed Marss ja Uraan Sõnnis teevad ühenduse parlamendi Päikesega.
Referendum, kas Holland peaks ka Euroopa Liidust lahkuma, selline asi on ka Hollandis päevakorral. Liit käriseb igast nurgast. Kes selle „särgi“ uuesti kokku õmbleb ja ära parandab? Väevõimuga, eurodirektiividega, pealesunnitud jõuga seda liitu koos enam ei hoia.  

Euroopa Liidu pealinnamaa Belgia. Ka sel riigil on oktoobris sünnipäev, päev hiljem Saksamaast. Riiki ootab ees sarnane asi, Jupiteri ühendus riigi Päikesega. Enne seda on Jupiter opositsioonis riigi Pluutoga. Kas ees ootamas massirahutused või järjekordne terrorakt? Kui Jupiter jõuab Belgia Päikesele aktiveerub ka riigi Neptuun. Sest Päikesel on Neptuuniga sentagon aspekt. Samuti äratatakse ülesse Uraan, seda juba enne kui Jupiter Päikesele jõuab. Me veel saame kuulda ja näha mitmeid uudiseid Belgiast. Praegust Belgiat piinab Neptuun, mis läbi riigi Lõunasõlme toob päevavalgele varasemad patud ja probleemistiku. Kättemaks Belgia Aafrika asumaades toimunu eest. Praegu on transiitne Pluuto Belgia Jupiter-Neptuuni keskpunktis Kaljukitses. Eks ka see jätab ja soodustab ärevat olukorda riigis.
EL kaardi langeb Belgia Päike III majja ja on ühenduses liidu Pandora ja Belgicaga Kaaludes. Veel panin tähele, et liidu Veenus on opositsioonis Erisega, tülid finantsasjades on liidul kogu aeg kaasas käinud. Seda nii põllumeestele, kaluritele jm. toetuste jagamisega, kui kõige muuga ka. Raha laristatakse kõikjale (laenud), mille tagasisaamine on pea olematu ja lootusetu. 


Belgia kaardis on asteroidil Vesta üsna täpne opositsioon asteroid Arabiaga Kaaludes. Vesta esindab kodu ja vastasseis Arabiaga viitab sellele, et kodus araabia poolt rahu ei tule. Vastuolusid riigis näitab ka Veenuse opositsioon Marsiga Kalades. Riigi Marsi teotahe leiab vastuolu üldisele rahulolule, tasakaalule ja rahalistele võimalustele.
22.märtsi terroriakt Brüsseli lennujaamas, milles hukkus 34 ja viga said sajad inimesed, toimus mitmete negatiivsust väljendavate asteroidide osalusel. Näiteks asteroid Bombing ühenduses Nessuse ja Arabiaga Kalades. Terroristid olid pärit Aafrikast ja terror ise lennujaamas. Asteroid Afrika ühenduses Daedalusega (seotud mütoloogias lendamisega). Asteroid Karma ühenduses Belgiaga Sõnnis. Taolisi seise ja seoseid on palju.
Belgia iseseisvumisest on möödas palju aega, seepärast peaks vaatama ka tänast riigi taeva olukorda.Võtame 1.september 2016.a. progressiivse seisu. Progressiivne Päike 17 Jääras, teeb läheneva kvadratuuri riigi Neptuunile.Progressiivne Kuu liigub Veevalajas. Progressiivne Põhjasõlm ärateinud ühenduse riigi Karmaga. Selle kaardi järgi ei leia olulisi viiteid Belgias hiljuti toimunud ja lähitulevikus toimuvate sündmuste erilisusi.  
Räägitakse, et alanud on uus külma sõja aegne olukord. Eelmine sai alguse Trumani doktriinist. Toimus see 12.märtsil 1947.aastal. Ideoloogia esindaja Jupiter on selles kaardis 27 Skorpionis. Transiitne Saturn käivitas selle siis kui Saturn tegi ühenduse radixi Jupiteriga, suvi 2015. Marss omakorda lisas pinget 2016 aasta märtsis ja kordas 2016.aasta juunis ning veelkord sama aasta augustis. NATO vastaseis Venemaaga, pingete eskaleerumine oli ja on just nende seisude tulemus. Kalades liikuv Neptuun pitsitab NATO Merkuuri. Siit siis sõnasõda, teineteisesüüdistused, varjatud ettevõtmised jms. Kõigele sellele annab hoogu siis ka Jupiter kui ta Kaaludes liikudes teeb ära ühenduse NATO Neptuuniga, 2016.aasta oktoobri lõpus.
Sõda Süürias ei näita lõppemise märke. Mingi muutus või teravnemist on oodata siis kui Saturn teeb riigi Saturnile opositsiooni, 2016/17 aastavahetusel. Revolutsioon Süürias algas 11.märts 2011. Lähematel aegadel transiitne Jupiter jõuab Saturnile, Pluuto hoiab pinges Saturni, seepärast ei vaibu ka sõjaline tegevus.Transiitne Neptuun läheneb Marsile aktiveerides ka Saturni.
Juba palju aastaid on räägitud, et USA dollar kukub. Seni pole seda juhtunud aga läheneb aeg, kui see võib juhtuda. Pöörakem uuesti pilk ühendusele kui 2019.aasta suvel saavad kokku Lõunasõlm, Saturn ja Pluuto Kaljukitses ja Uraan asub Sõnnis. Arvatavasti kohe peale Uraani sisenemist Sõnni (2018 lõpp -2019 algus) forseeruvad kõik otsused, mis seotud uute valuutareservidega. Nähtavasti sellest ajast alates algab ühise virtuaalse raha võidukäik. Ja alates 2015 kuni 2019 toimuvad suured finantskrahhid ja maailmaturu ümberkukkumised. Täpsema prognoosi tarvis tuleks otsida paralleele 1929.aasta finantskriisiga, mis kestis ligi 10 aastat, mida siis tegid Saturn ja Uraan, kuidas omavahel suhtlesid.
Arvatakse veel, et Hiina saab maailma juhtivamaks riigiks just neil lähiaastatel (2017-2019). Riiki aga võib raputada poliitiline kriis, seda ajal kui transiitne Pluuto jõuab riigi Jupiterile. Selle mõjuulatus algab kusagil 2018.a. algul ja kestab 2020.a. alguseni. Veel enne seda transiitne Neptuun on opositsioonis riigi Saturniga (kevad 2017- kevad 2018).
Euro saatus peaks ka huvi pakkuma, kas jääb või pöörduvad liikmesriigid uuesti oma maa valuutade juurde tagasi või ei. Sularahana tuli euro käibele 1. jaanuarist 2002.a. Selles kaardis praegu transiitne Pluuto istub kahel asteroidil, Union/Europa täpsel ühendusel Kaljukitses. Kaardi Merkuur (paberraha) on 25 Kaljukitses. Sinna jõuab Pluuto alles 2021.a. algul. Enne seda aga transiitne Neptuun haarab oma haardesse Marsi ja Musta Kuu Kalades. Toimub see 2017.a. kevadel. Saturn sel aastal (2016) ületab ka kaardi Pluuto. Need seisud on tihedalt seotud liidu enda eksisteerimisega. Võib ju spekuleerida, et kui laguneb liit, siis laguneb ka euro. Kas just iga maa loobub või tuleb hoopiski virtuaalne raha.
Midagi ka Eesti kohta. Merkel käis Eestis, miks? Kas juhiseid jagamas, noomimas või õpetamas. Eesti on ju varsti eesistujamaa. Või oli see seotud natuke kaugema ajaga. 2020.a. lõppeb aeg kui EL enam Eestile dotatsioone ei eralda. Aga rahaline panustamine EL kassasse jätkub ja arvatavasti ka suureneb. Kusagilt tuleb nüüd kokku hoida, midagi vähendada. Alati on seda tehtud rahva arvelt. Üle tuleb vaadata kaitsekulutused, eriti palgad ja pensionid armees. Seoses Inglimaa lahkumisega liidust, vähenevad ka investeeringud ja dotatsioonid Eestisse. 2020.a. Saturni ja Pluuto ühendus on selle taga.
Sellised siis mõningad arvamused, omapoolsed tõlgendused ja taevaseisud. Aga elame ja näeme, mis saab. Midagi raudset prognoosida on raske, sest on sedavõrd palju tegureid, mida kas ei näe või ei oska neist midagi konkreetset arvata. Igatahes arvan, et vanamoodi liidu eksistents ei jätku. Lagunemise protsess ei toimu ruttu, see võtab ikka mitmeid aastaid enne kui liit kas täiesti läheb laiali või siis on toimunud muutused, mis tekitavad midagi täiesti uut.

Kommentaare ei ole: