neljapäev, 10. aprill 2014

Ettearvamatu naaber - 7Järg VF kaardi transiitidele - 2

Marss liikudes Kaaludes on ära teinud opositsiooni radixi Marsile, täpne oli eelmise aasta jõulude ajal. Nüüd, kui ta liigub retrograadselt, on ta maailmas kaasa toonud vägagi palju negatiivseid sündmusi. Kes oleks võinud arvata, et seekord Marss Kaaludes selliselt mõjub? Venemaa jaoks siis ettevalmistustega sõjalisteks aktsioonideks. On ju selge, et Krimmi hõivamise plaan koostati palju varem, kui seda ellu viima hakati. Kus olid luure silmad?

Hodorkovski, Greenpeace - ja Pussy Rioti liikmete vabastamine oli üks suur „pakasuhha“, hämamine ja tegelikelt plaanidelt tähelepanu kõrvale juhtimine. Maine kunstlik tõstmine. Suuresti seotud ka olümpiamängudega Sotshis. Ja see neil ka õnnestus. Ja oli palju neid, kes nägid selles demokraatiat! Aga ega kõiki selle „heatahte“ aktsiooniga ikka ära ei petnud.

Marss veel polnud retros, kuid oli oma liikumises aeglane, kui vene väed Krimmis hakkasid omavolitsema. See oli kusagil 27-28 veebruar. Retro Marsiga alustada sõda või siis sissetungi Ida-Ukrainasse, selline oht ju on, pole astroloogia seisukohaselt just tark tegu. Kuid järsku oli see isegi ette planeeritud, et retro Marsi ajal läheb Krimmi võtmine veretumalt, kes teab? Jutud ju käivad, et enamus maailma liiderid kasutab astroloogide teenust. Kindlalt kasutas seda Reagan, ehk ka Jeltsin. Gorbatshov olevat sellest „patust“ prii aga asjata. Oleks võinud ikka kuulata taevaseisude asjatundjaid oma meeskonna valikul, siis ei oleks vast juhtunud seda, et nad teda oleks reetnud.

Marss Kaaludes on pagenduses, pole tema jaoks mugav märk. Oleks nagu nurka surutud, kodust välja aetud  ja kui muud väljapääsu pole, siis näitab sõjajumal hambaid. Aga tema liikumine riigi II majas viitab territooriumi laiendmaise tahtmisele.Viitab prioriteetidele. Püütakse tõsta riigi mainet aga seda marsilikult. Marss II majas on liigsete kulutuste, balanseerimata eelarve negatiivne pool. Pealegi valitseb Marss radixis VIII maja ja ise asub VII majas. VIII maja on peale finantside, maksude ja riigivõlgade ka  riigi välisuhted, julgeolek. 

Rahvusliku julgeoleku nimel tehakse maailmas nii mõndagi, mis kaugel aususest ja demokraatiast. Nii ka Venemaal. Marss riigikaitsjana aina relvastub, korraldab provokatiivseid sõjaõppuseid, üha enam läheb raha sõjaväe moderniseerimiseks ja ähvardused teiste suunas. Julgeoleku nimel on olnud sõjad Tsetseenia ja Gruusiaga. Kui üldiselt Marss Kaaludes peaks aktiveerima igasuguseid läbirääkimisi, tihendama dipolmaatilisi suhteid, kogu ühiskonna elu muutub aktiivsemaks. Marss vajab väljundit ja seda ta siis teeb, toodes välja Kaalude märgi omadused. Venemaa Marss aga käitub nähtavasti agressiivselt seepärast, et ta sünnikodu on Jäär ja valitseb VIII maja. 

Väga vähe on neid riike, kus Marss Jääras oleks. Mõned siiski leidsin ja kui vaadata nende ajalugu, siis on kohe näha Marsi mõju. Näiteks Marss Jääras – Iiri vabariik (1.04.1949), kuulutas Republic of Ireland Act Éire vabariigiks: varem kuningale antud õigused anti nüüd Iirimaa presidendile (IRA tegevus). Palestiina  väljakuulutamine pealinnaga Jeruusalemis (15.11.1988), Marss Jääras (pidev sõjakolle Lähis-Idas). Lõuna Aafrika Vabariik (27.104.1994) Marss Jääras (aparheid- rahvastiku jaotamine rassitunnuste järgi) riigis). Iraagi monarhia kukutamine (14.07.1958), Marss Jääras. (riigi sõjakus).

Riikidel, kus Marss valitseks teatud tema arengu etappidel on VIII maja valitsejaks Marss – Saksamaa natsi partei asutamine (24.02.1920. kell 19.29 München), VIII maja Jäärast. Rwanda (1.07.1962), VIII maja Skorpionist (genotsiid riigis). Liibanoni iseseisvus (22.11.1943) VIII maja Jäärast. Filipiinide iseseisvus USA võimu alt (4.07.1946) VIII maja Jäärast. Loetletud riikides siis on viimasel sajandil olnud rohkesti tegu Marsi negatiivsete printsiipidega.

Eelmine kord oli Marss oli Kaaludes (suvel 2012), siis nagu midagi väga erilist maailmas ei toimunud. Sündmusi muidugi oli – Londoni olümpia, üleujutused Krasnodari krais, Pussy Rioti liikmetele määrati vanglakaristus (vangistus ja vabanemine Marsiga Kaaludes), Venemaa sai WTO liikmeks. Arvan, et plaan hakata Krimmi tagasi võtma algas siis, kui transiitne Marss liikus Jääras ja tegi ühenduse radixi Marsiga (märts/aprill 2013) ja suurema hoo sai sisse see juulis-augustis 2013, kui Marss liikus Vähis, olles ühenduses nii transiitse Jupiteri, kui ka radixi Jupiteriga X majas. Selle ühenduse negatiivne pool on liiga suured ambitsoonid ja ülejõu käivad tahtmised. Ukraina endale allutamine on üheks selleks ilminguks. Samal ajal tegi Marss ka kavadratuuri radixi Marsile.

Millised majad VF kaardis on sel kevadel kõige aktiivsemad. Teine, kolmas, neljas kuues ja seitsmes ning kümnes. Neis kõigis liiguvad sotsiaalsed ja ühiskondlikud planeedid, mis maja valdkondi on aktiivseks teinud. Mitmed planeedid on kauases pinges ja käituvad, loovad seise, mida inimkond paistab ei suuda rahumeelselt lahendada. Eriti on kuri Marss, mis näitab oma kõige pahemaid külgi, raevu, metsikust ja julmust.

Viimane märtsi täiskuu oli 26 kr Neitsis ja tegi täpse ühenduse radixi AC-ga ning Haumeaga. Tema järgi raske midagi öelda, kas ta soodustab sõjaliste konfliktide teket või hoopiski aitab taastada tasakaalu.  Samas on ta olnud osaline mitmeski sünges sündmustes. Palju olulisem oli täiskuu kraad Vene riigi jaoks. On ju sealsamas AC lähedal asteroid Ukraina. Veel selline asi, et see täiskuu langes täpselt Putini prenataalse kuuloomise kraadi peale!

Märtsikuu Kuu loomine toimus 30.märtsil 9.59 Jääras. See langeb VF radixi Marsile. Ja transiitne Marss oli sel päeval 22 Kaaludes, tegi trigooni riigi Päikesega. Trigooni üks omadusi on peale positiivsuse ka liialdused ja ülehindamised. Ühest küljest soosib, teisalt siis lahmib ja loob illusiooni, et kõik on lubatud ning vaeva pole eriti vaja näha. Sõdade alguse ja vaherahu tegemisel on oluline koht Veenusel. 30.märtsil oli Veenus 23 Veevalajas trigoonis Marsiga. Selle seisuga oleks raske arvata, et sõjamasin veerema hakkab. Kuid, kui Päike jõudis VIII maja tippu (8.04), siis suurenes oht, et alustatakse laiemat invasiooni Ida-Ukraina vastu. 
Oluline kaart on Päikese sisenemine Jäära, mis näitab uue aastaringi olemust. Venemaa jaoks oli see 20.märtsil 2014.aastal kell 20.58. Moskva. Marss teeb ühenduse kinnistähe Arcturusega (Karjuse tähtkuju). Lisab Marsile juurde sõjakust. Päikese sisenemine Jäära näitab ära kogu aasta iseloomu ja sündmuste võimalikku kulgu. Moskva kohale tehtud kaardis on Jupiter IX majas, viitab välispoliitilisele suunale. Aasta prioriteet on seega suunatud välisele propagandareklaamile, õiguskorra valdkondadele, kõrghariduse ja religioosetele asjadele. Peamine siiski poliitika.
                                                              VF kaart: transiidid 18.03.2014

16-21.märtsi sündmusi saab lugeda endise Vene impeeriumi taastamise aktiivsemaks alguseks. Kuid, kui meenutada ajalugu, siis on pika ajaloo jooksul mitmeid impeeriume eksisteerinud. Aleksander Suure oma, Rooma impeerium, Osmanite impeerium. Brittidel oli palju asumaid, samuti Hispaanial ja ka teistel riikidel. Oli Austria-Ungari, oli Vene tsaaririigi ja NSVL impeerium. Katse luua Suur Saksamaa. Kõik nad on langenud ja lagunenud. On püütud taastada aga ega ei ole täielikult õnnestunud.Selle järgi võik küll öelda, et katseid küll tehakse aga ega ikka ajalooratast tagasi ei pööra. 

Venemaa jutt, et ajalooliselt kuulus Krimm Venemaala ja seepärast tuleb see seis taastada, on ka kahe otsaga asi. Päris ajalooliselt on Krimm krimmitatarlaste maa ja veelgi varem sküütide ala. Kui kõlab retoorika, et tuleb tagasi võtta ajaloolised maad, siis küsimus. Huvitav, mis ajajärku on silmas peetud? Ajalooliselt õige oleks tagasi anda kõik need maa-alad, mis kuulusid kunagi väikerahvatele. Need maad vallutas aegade jooksul vene tsaaririik. Kui juba õiglus, siis täiega. Siis jääks vene käsutusse ainult Kesk-Venemaa Moskoovia ala. Selle jutu peale omal ajal oleks mind saadetud külmale maale. Õnneks on teised ajad. Meedias on palju räigemaid arvamusi avaldatud kui minu arvamus.

Teisalt, Ameerika läänerannik alates San Franciscost põhja poole koos Alaskaga peaks siis ka kuuluma venelastele. Seda ranniku asustamata alasid hõivasid vene ekspeditsioonid esimestena.  Siiski päris inimtühi see ju polnud, indiaanlaste hõimud elasid kaua enne uut avastust neil maadel. Niimoodi pakkudes läheb asi ikka kole absurdseks. On olnud isegi lugeda, et Ameerika ostaks Siberi ära, tema juba oskab seda hiigelala majandada ja kasu lõigata. No seda nüüd küll ei juhtu, et Siber maha müüdakse. Kes teab, ehk kunagi kauges tulevikus miskil moel toimub territooriumite ümberjagamine.

18.märtsi kaarti seostades VF kaardiga, selles on väga kenasti näha olulisi asju. VF kaardis on AC 26 Neitsis ja ühenduses Ukrainaga! VF kaardis on Crimea (asteroid, mis nimetatud Krimmi auks) 1 kraad Lõvis XI maja tipus. Nüüd tegi transiitne Must Kuu täpse ühenduse sellega. Must Kuu teeb täistiiru 9 kuuga. Eelmine kord oli ta samas Lõvi esimeses kraadis 2013.aasta sügisel. Siis veel ei paistnud kusagilt Krimmi problemaatika.Või siiski? VF-s on Must Kuu 24 Skorpionis, nüüd tegi täpse ühenduse sellele transiitne Russia koos Saturniga. 

Asteroid Karma asus riigi IC-le, püüd taastada mineviku muutmist, mis seni osaliselt on ka  õnnestunud. Krimm lülitati Ukraina koosseisu 19.veebruaril 1954. aastal Hrushovi tahtel. Maailma pahameele tekitas mitte niivõrd Krimmi tagasivõtmine, vaid kuidas see teostati. Kogu see referendum oli üks suur farss ja näitemäng. Väideti, et osa hääletussedeleid olid juba varem ära märgistatud „jah, olen Venemaaga liitumise poolt“. Veel kirjutati, et hääletamsest võtsid osa ka need inimesed, kes ei ela Krimmis ja pole selle autonoomse vabariigiga kuidagi seotud. Pealegi krimmitatarlased ei osalenud referndumil. Ja öelnute protsent meenutas kangesti Breznevi aegu.

VF kaardi progressiivne Päike 14 kraadi Vähis ja MC 16 kraadi Vähis, omavahel lähedane ühendus ja  ühenduses radixi Jupiteriga. Ka siit loeb välja maa-alade teema esilekerkimise. Progressiivne Kuu 22 Amburis läheneb IC-le ja on opositsioonis radixi Päikesega ning kvadratuuris radixi Ukrainaga. Rahva meelsus on viidud selleni, et nad isegi oma sugulasrahvast ukrainlasi rohkem halvustama ja põlgama on hakanud. Ja see on vastastikune.

Kõikide riikide sise- ja välispoliitilise suuna muutus on seotud rütmidega. Seda rütmi kajastab Saturn. Tema liikumine taevaekvaatori suhtes näitab ära uuete suundade tekkimise. Käesoleval ajal liigub Saturn taevaekvaatori suhtes langusesse. Päris madalseisu jõuab ta 2018.aastal. Siis asub Saturn aga oma kodumärgis Kaljukitses. Vaatamata Saturni tugevale kodupositsioonile on siiski oodata majanduse madalseisu. Kõva korra ja anarhia seise saab jälgida Uraani liikumise järgi taevaekvaatori suhtes. Kui planeet on kõrgseisus, siis on kord majas ja madalseisude ajal valitseb korratus ja terror. Uraan praegu on oma positsioonilt teel kõrgseisu poole. Siit ka see karmi ja tugeva riigi unistus. Üldjoontes see planeetide kõrg- ja madalseis on seni ka paika pidanud.

Kreml peab end NL õigusjärglaseks, seda aga ainult valikuliselt, vastasvalt vajadusele. Juhtkond ajab edasi ainult suurriiklikku poliitikat, püüd taastada endine hiilgus, NL aegne territoorium ja võim. Venemaast on tõesti raske aru saada. Nad loevad end Veevalaja riigiks. Ehk tõesti on Rjuriku aegne AC Veevalajas ja Neptuun sel juhul esimeses majas. Siis on tõesti raske mõista nii rahvast kui riigi olemust. Ja kas nad ise endastki aru saavad, miks on riik ja venelane selline nagu ta on.

järgneb...

Kommentaare ei ole: