kolmapäev, 18. august 2010

Ixion - mõrvad ja terror

Ixioni osa elu pimedama poole leiutustes ja rakendamistes
18.03.1314 – tuleriidal hukatakse Templirüütlite juht Jacques de Molay
Ixioni konj. Veenuse, Erisega Kalades ja Chaosega Veevalaja lõpukraadis

7.07.1456 – 25.a. peale J. Arci surma vaadati tema kohtuasi üle ja kuulutati süütuks.
Ixioni täpne konj. Neptuuniga Kaaludes. Pühakuks kuulutati J. Arc 18.04.1909.aastal paavast Pius X poolt. Ixionil siis ühendus Jupiteriga Neitsis. Päikesel ühendus Damoclesega Jääras.

14.02.1779 – Havail tapetakse maadeuurija James Cook
Ixioni konj. Musta Kuuga Kaljukitses

4.01.1847 – S. Colt esitleb valitsusele oma leiutatud relva - colti
Ixioni oposit. Marsiga, viimasel on ühendus Orcusega Amburis.Ühendus sümboliseerib üldiselt jõu ning tingimusteta allumist ja kasutamist oma vaadete läbilöömisel. Kui ikka oled püssitoru ees, siis tahtmatult nõustud relvaga ähvardaja tahtele ja nõustud tema maailmapildiga. Selle kohta olevat öeldud, et colt tegi vastased võrdeks, kes kiirem ja täpsem oli, see oma tahtmisega peale jäi.

14.07.1867 – A. Nobel demonstreeris esimest korda dünamiiti
Ixionil väga täpne trig. Erisega ja ühendus Uraaniga Vähis. Orcusel täpne ühendus Varunaga ja ühenus ka Chaosega Kaljukitses. Siit dünamiidi laialdane tuntus ja kasutamine. Marss läheneb Põhjasõlmele Neitsis.

2. august 1887.a. – patenteeriti okastraat
Ixionil konj. Päikese ja Pandoraga Lõvis. Vastasmärki jääb Orcuse ja Damoclese ühendus.

6. august 1890.a. – toimus esimene hukkamine elektritoolil
Ixionil konj. Päikese Lõvis. Vastasmärki jääb Jupiteri ühendus Varunaga, mis selle karistamisviisi tuntuks teeb. Ajastu idee kaardis (1821, Uraan-Neptuun ühendus Kaljukitses) on Lõunasõlm 13 Lõvis, sinna siis satub Päike-Ixion ühendus.

7.august 1888.a. – Ixion-Saturn-Juno ühendusele tegi transiitne Kuu konjunktsiooni – leiti esimene rappija Jack ohver

28.06.1914 – Gavrilo Princip natsionalistlikust ühingust Must Käsi mõrvab Sarajevos Austria troonipärija Franz Ferdinandi ja tema naise.
Ixionil oposit. Varunaga. Päikesel ühendus Pluutoga Vähis ja Merkuuril ühendus Neptuuniga Vähis ning Saturnil ühendus Pandoraga Kaksikutes. Jupiteril ühendus Chaosega Veevalajas. Juba nendest ühendustest piisas, et olla ajendiks ja valla päästa Esimene maailmasõda.

29.septembril 1941.a. – Ixioni konjunktsioon Päikesega Kaaludes, alagas tuhandete juutide hävitamine Babje Jaris

3.oktoober 1942.a. – Ixioni konjunktsioon Päikesega, Saksamaa lennutas üles oma esimese V-2 raketi .

20.juuli 1944 – atentaat Hitleri vastu
Ixioni täpne sekst. Pluutoga. Päikese ühendus Põhjasõlmega Vähis. Saturnil ajastu ideekaardis täpne opositsioon Uraan-Neptuun ühendusega.

22.november 1963 – atentaat John Kennedy vastu
Ixioni ülitäpne oposit. Sednaga,Ixioni poolsekstiil Päikesega. Taevane mõõk Damocles tegi ühenduse Pandoraga Veevalajas. Orcus Põhjasõlmel Vähis.
Atentaadi päev oli üldse paljude planeetide ühenduste poolest rikas. Ühenduses olid Veenus ja Marss Amburis, Jupiter Chaose ja Erisega Jääras, Saturn Pholuse ja Pandoraga Veevalajas, Uraan Pluutoga Neitsis. Kui veel vaadata Kennedy enda horoskoopi, siis kujuneb välja põnev ja seosterohke taevapilt

10.september 1977 – Prantsusmaal teostati viimane hukkamine giljotiini abil
Ixionil täpne konj. Uraaniga Skorpionis,Ixionil veel täpne trig. Nessusega

30.märts 1981 – atentaat president R.Reagani vastu
Ixioni täpne konj. Quaoariga Skorpionis
Ixioni täpne oposit. Chironiga
Ixioni trig. Merkuuriga
Ka selle atentaadi ajal olid planeedid paljudel jutudel omavahel ühenduses. Päikesel täpne ühendus Marsiga ning ühendus Merkuuri ja Veenusega Jääras. Samas lähedal olid veel Pholus ja Eris. Jupiteril ühendus Saturniga Kaaludes. Mis halvima ära hoidis, seda tuleb juba vaadata Reagani enda horoskoobi ja päevaseisude suhete järgi.

13.mai 1981 – atentaat paavast Johannes Paulus II vastu
Ixioni täpne konj. Quaoariga Skorpionis
Ixioni oposit. Marsi ja Chaose ühendusega Sõnnis
Ixioni väga täpne kvink. Varunaga
Ka selle juhtumi ajal mitmed planeedid omavahel ühenduses, Veenusel Varunaga Kaksikutes, mis siis soodustas laia kõlapinda ja teate levikut maailmas. Sõnni märgis üldse palju planeete – Päike, Merkuur, Veenus, Marss, Chiron, Chaos ja Sedna, viimased omavahel ühenduses, veel on Jupiter Saturniga koos Kaaludes.

6.oktober 1981 – atentaat Egiptuse presidendi Anvar Sadati vastu
Ixioni konj. Quaoariga Skorpionis, Päikesel ühendus Saturniga Kaaludes.
Jätkub kaugete planeetide omavaheline ühendus. Veenus on koos Uraaniga Skorpionis, opositsioonis Erisega. Põhjasõlmel on lähedus Orcuse ja Nessuse ühendus Vähk/Lõvi piiril.
Panite kindlasti tähele, et aastal 1981 toimus kolm olulist atentaati. See asi vajaks lähemat uurimist, miks ikkagi ühel aastal kolm tapmiskatset maailma juhtfiguuride vastu.

31.10.1984 – tapeti India peaminister Indira Ghandi
Ixioni väga täpne konj. Merkuuri, Saturni ja Quaoariga Skorpionis
Ka selle atendaadi ajal olid planeedid ühenduses – Päike Pluutoga Skorpionis, Veenus Uraaniga Amburis, Chaos Sednaga täpselt Sõnnis.

11.09.2001 – WTC kaksiktornide hukk. Ixionil selle sündmusega vähe seotust. On küll kvadratuur Mustale Kuule. Jupiteril ühendus Varunaga Vähis ja teeb trigooni Pluutole.Ajastu idee kaardis (algas veeb.1993 Uraan-Neptuun ühendusega 19 Kaljukitses) teeb see kraad sündmuse päeva Pandoraga vastasseisu. Sündmuse traagilisust iseloomustab Päikese ühendus Luciferiga Neitsis ja see ühendus trigoonis ajastu idee kaardi Ur.-Nep. ühenduse punktiga. Ajastu kaardis on muide Luciferi ja Rip (puhka rahus) ühendus Kaljukitses, üsna ajastu peaplaneetide lähedal. Lisaks ajastu idee kaardile tuleks vaadata kõige lähedamale jääva ajastu sündmuse kaardi kraadi. Selleks on Jupiter-Saturn ühendust 22 Sõnnis. Sellele kraadile teeb sündmuse Uraan kvadratuuri.

11.03.2004 – terroriakt Madriidis
Ixionil kvadratuur Jupiteriga, Päikesel kvadratuur Pluutoga. Saturnil oposit. Pandoraga. Marss Jup-Sat. ühenduse kraadi peal.

7.07.2005 – terroriakt Londonis
Ixionil trigoon Merkuur-Veenus-Musta Kuu ühendusega Lõvis
Päikesel ühendus Varunaga, mis siis sündmuse laias maailmas teatavaks tõi ja palju poleemikat tekitas. Marsil ühendus Põhjasõlme ja Erisega Jääras. Omavahel on koos Merkuur ja Veenus Lõvis ja nad on opositsioonis asteroid Londoniga. London on kvadratuuris Pandoraga ja Pandora ise väga täpses poolsekstiilis Chaosega ja kvadratuuris Musta Kuuga.
Pea alati, kui tegevuses on Must Kuu, Pandora, Chaos või Damocles, siis mingi taoline terroristlik sündmus on võimalik. Need loetletud ja ka teised taevakehad siis selliselt oma negatiivset mõju väljendavad.

7.10.2006 – atentaat ajakirjanik Anna Politkovskaja vastu
Ixionil kvadratuur Uraaniga
Saturnil ühendus Pandoraga Lõvis. Neptuun on koos Damoclesega Veevalajas. Nemad on seal pikalt ühiselt tegutsemas ja näitavad nähtavasti üldist fooni ja salajõudude tegutsemist pika aja vältel. Samas on Päikesel trigoon Damoclesega, mis nagu ei sobitu asjade käiku. Mustal Kuul ühendus Rip`ga Neitsis. Luciferil ühendus Veenusega Kaaludes, oht naissoole avalike vaenlaste poolt! Russial täpne kvadratuur Musta Kuuga. See aspekt riigile nüüd head kuulsust juurde ei toonud! Muidugi tuleks vaadata Anna enda kaarti ja päeva teisi seise, siis rohkem näha kogu mustri tõelist värvingut.

Kommentaare ei ole: