kolmapäev, 12. august 2020

Pühakojad ja punane kukk - 2

 

Religioossed ehitised, kirikud, kabelid kipuvad põlema minna siis kui planeedid nagu Saturn ja Pluuto on kas koos või muus aspektis. Aga ega teisedki päris kõrvale ei jää. Meie ajaloost on tuua mitmeid samalaadseid juhtumeid.  Niguliste kiriku tornipõleng (13.10.1982) toimus siis kui Saturn oli ühenduses Pluutoga + Päike Kaaludes. See ühendus kvadratuuris asteroid Tallinnaga Kaljukitses. 

Lutheral opositsioon Churchiga Neitsis.

Vastasseisus on ka Lilith ja Lucifer, viimane ühenduses ka Jupiteriga Skorpionis.

See oli aasta mil toimus Falklandi sõda, Helsingis avati metroo. Poolas saadeti laiali ametiühinguliikumine Solidaarsus. Suri L. Breznev.

Siis oli riigikorraks ENSV(21.06.1940). Põlengu Päike tegi ühenduse selle korra aegse põhjsõlmega ühenduse Kaaludes. Põlengu Must Kuu tegi ühenduse Tallinnaga Kaljukitses. Riigipöörde kaardi Veenusele Vähis teeb  ühenduse Niguliste põlengu Kuu põhjasõlm. Muideks, riigipöörde Päike on ühenduses asteroid Popeliniga ja Vaticana ühenduses Uraaniga Sõnnis. Veel selline tähelepanek, et praegusel ajal on päevakorda tulnud Venemaa poolne jutt,et meie oleme vabatahtlikult NL liitunud. Praegu Uraan liigub Sõnni esimeses dekaadis ja teeb samal ajal ühendusi 1940.a. kaardi Jupiteri ja Saturni ühendustele.Seda see propaganda asi transiitse Uraani mõjul esil ongi.

Pühavaimu kiriku torni tulekahju (29.05.2002).

 

 

Tuli läks lahti varahommikul, väljakutse kell 05.24, siis juba torn põles. (kaart tehtud 05.15 ajale). Tules hävis ka 1433.aastat pärit kell. Tulekahju tornis oli ka aastal 1684, taastati 1688.

Maikuu tulekahju taevane seis. Kuul opositsioon Veenusega Vähis. Retrograadsel Merkuuril ühendus Estoniaga Kaksikutes.

Neptuunil ühendus Karmaga Veevalajas.

Saturnil täpne opositsioon Pluutoga Amburis.

Saturn ühenduse Kuu põhjasõlmega, vastavalt on siis Pluuto ühenduses Kuu lõunasõlmega.

Tallinn opositsioonis Churdhiga Jääras.

2002.aastal viidi 11-s Euroopa riigis sisse euro. Tallinnas toimus Eurovisiooni lauluvõistlus.

Niguliste tulekahjust räägitakse siiani jutte, kuidas kiriku orel hakanud kuumusest häält tegema ning pilli karjumine põlevas kirikus meenutas paljudele läbielatud sõjakoledusi. Toomkiriku põleng 1996. aastal jäi avalikkuse tähelepanust eemale, kuna põles vaid üks tala, mis suudeti kiiresti kustutada. Rahvas sellest eriti teada ei saanudki.

Pikselöögist kell 17.00 süttis Oleviste kiriku torn (27.07.1931). Päikesel ühendus Jupiteriga (Zeus oma piksenooltega) Lõvis. 

 

 

 

Saturnil opositsioon Pluutoga Vähis.

Lutheral ühendus Popelinega Sõnnis.

Aastal 1931 oli Kesk-Euroopas finantskriis, mis toob kaasa suure majanduskriisi. Hiinas suured üleujutused, milles hukkus umbes 4 miljonit inimest.

Tulekahju Oleviste kirikus (16.06.1820). Seda loetakse suurimaks kirikute  tulekahjuks.

Uraani/Neptuuni ühendus Amburis opositsioonis Päike/Merkuuriga.

Kuul ühendus Marsiga Lõvis.

Church Sõnnis kvadratuuris Lutheraga Kalades.

1820.a. Samal päeval tulekahjuga tsaar Aleksander I kinnitas Tartu  ülikooli uues Tartu õpperingkondade kooli määrustiku, hakkas kehtima 1821.

 

Tulekahju Ambla kirikus (25.05.1857). Päikesel ühendus Marsiga + Luthera Kaksikutes. Jupiteril ühendus Pluutoga Sõnnis.Church Amburis täpses vastasseisus Vaticanaga.

Mäss India sõjaväes 1857-1859

Öösel süütas pikne Oleviste torni (29.05.1625). Jupiteril ühendus Kuu põhjasõlmega Neitsis.Church Kaljukitses kvadratuuris Lutheraga Jääras.

 

 

1625 ikaldus Saksamaal: maad laastavad nälg, katk ja vägivald

Võru Katariina kiriku tulekahju, välgu ja tormi tagajärjel (18.04.1887). Päikese ja Marsi ühendus Jääras. Neptuunil ühendus Popeliniga Sõnnis.

Aprill 1887. Hoogustus venestamine, suurem vene keel pealesund koolides, vallavalitsustes.

6.august 1940.a. Välk tabas Pöide kiriku torni, mis maha põles. Rahvas seostas seda Eesti sundliitmisega NSVL koosseisu, toimus samal päeval. Päev varem hakkas Eestis kehtima Moskva aeg. Jupiteril täpne ühendus Saturniga Sõnnis. Pluutol opositsioon Karmaga Veevalajas.

Kommentaare ei ole: