reede, 16. november 2018

Tenerife must päev - 7

Meil on nüüd rida kaarte, mille järgi vaadata, millised tegurid tekitasid õnnetuse. Alates Päikesevarjutusest kuni õnnetuseni olid mitmed leina ja surma sümboliseerivad asteroidi koos, tegid mitmeid disharmoonilisi seise nii planeetidele kui ka omavahel. Kui alates Päikesevarjutusest saati olid leina ja surma sümboliseerivad asteroidid mööda sodiaaki laiali, siis mida lähemale tuli õnnetuse aeg seda rohkem need asteroidi koondusid kokku. 

27.märtsil asusid koos Lõvis Graves, Lilith ja Rip. Kalad/Jäär piiril olid koos Mnemosype, Memoria, Memnon ja Nemesis.
Skorpionis koos Ixion ja Lachesis.Kaksikutes Europa ja Teneriffe. Sõnnis Moira ja Sekhmet.

Lennunduse teine ohvriterohkem õnnetus, seda ühe lennukiga, toimus 12.augustil 1985.aastal Jaapanis. Siis Japan Airlines Boeing 747 põrkas 110 km kaugusel pealinnast vastu Osutaka mäge, plahvatas ning süttis põlema. Selles katastroofis hukkus 520 inimest ja ainult neli reisijat pääses raskete vigastustega. Katastroof toimus kell 18.56. Kaardis Uraan MC-l Amburis trigoonis Marsiga Lõvis. Kuu null kraadi Vähis ühenduses Nipponiga Vähis ja oli trigoonis Pluutoga Skorpionis. Neptuunil ühendus Icarusega Kaljukitses.Põhjuseks oli lenniki kere dehermetiseerimine. Phaeton IC-l Kaksikutes.

27.märtsil 1977.a. on toimunud teisigi sündmusi. Sel päeval sündis Brasiilia rallimees Vitor Meira. Sel päeval surid Shirley Graham Du Bois, Ameerika näitekirjanik, helilooja. Diana Hyland. Ameerika näitleja Eve Meyer, Ameerika modell, filminäitleja ja produtsent. A.P. Hamann, San Jose linnajuht Kalifornias. 27.märts on rahvusvaheline wiski päev.Samuti rahvusvaheline teatrite päev. Eestis langenud vabadusvõitlejate päev.

Selline lennunduse ja lein-surm asteroidide kooslus ei lagune kohe, ei vaibu, ei lähe laiali. Tenerife katastroofile eelnes jaanuaris kaks suurt lennuõnnetust. 13.jaanuaril Japan Air Lines kaubalennuk DC-8 reis 8054 kukkus peale starti Anchorages Alaskas alla.Samal päeval hukkus Aerofloti reisilennuk TU-104A reis 3843 Alma-Ata (Kasahstan) lähedal. Hukkus 90 inimest, põhjuseks oli tulekahju mootoris.

Alma-Ata õnnetuse kaardis (kohalik aeg 18.14) on Phaeton ühenduses MC-ga Jääras olles opositsioonis Pluutoga.
Lucifer ühenduses Pluutoga.
Veenusel täpne ühendus Daedalusega Kalades.
Merkuuril ühendus Marsi ja Lilithiga Kaljukitses.
Kuu viimane aspekt enne Skorpionisse sisenemist oli ühendus põhjasõlmega.Kuu järgmine aspekt oleks ühendus Uraaniga.
Päike Kaljukitses VI õnnetuste majas.
Jupiteril ühendus Musta Kuuga Sõnnis olles trigoonis Päikesega. See aspekt aga ei taganud antud juhul õnnetuse ärahoidmist.
Neptuunil ühendus Karmaga Amburis.
Reis 3843 numbri all on asteroid OISCA, asus 21 kraadi Jääras kvadratuuris Päikesega.

Anchorage õnnetuses reis 8054 all on asteroid Bretano, asus Veevalajas ühenduses Icarusega.Omavahel on Icarus ja Daedalus poolsekstiilis. Teatud ohumärgid lennundusele ju on aga mitte nii silmapaistvad. Võrreldes Tenerife õnnetust jaanuari omadega, siis kõik lennunduse asteroidi on vahetanud märki ja seda mitme märgi võrra. 

15.jaanuaril toimus Rootsis lennuõnnetus, lend 618, hukkus 22 inimest. Merkuur ühenduses Lilithiga Kaljukitses, Veenus ühenduses Daedalusega Jääras. Kuu Skorpionis.

21.jaanuaril põrkusid Novgorodi lähedal õhus kokku kas sõjalennukit, transportlennuk AN-12 ja hävitaja Su-11.Hukkus 9 inimest.Erilist muutust võrreldes 13.jaanuariga polnud. Kuu Veevalajas kvadratuuris Musta Kuuga Sõnnis.

15.veebruaril hukkus Aerofloti lennuk IL-18 B reis 5003 Mineralnõi Vodõs. Hukkus 77, eluga pääses 21 inimest.Hukkumise moment (kell 23.17), Saturn MC-l Lõvis.
Päikesel ühendus Icarssega Veevalajas.
Jupiteril täpne ühendus Musta Kuuga Sõnnis.
Daedalusel ühendus Phaetoniga Jääras lõunasõlme peal.
25.märts, kaks päeva enne Tenerife katastroofi, kaks väikelennukit AN-P põrkusid Saraatovi oblastis õhus kokku. Hukkus 10 inimest.Taevaseis pea sama, mis Tenerife omas. Kuu Kaksikutes ühenduses Daedalusega. 

järgneb...

Kommentaare ei ole: